Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2015, 10:00

autor: Góral

Koncert muzyki z serii Might & Magic i przedpremierowy pokaz Heroes VII – wstęp wolny

5 września w krakowskim kinie Kijów Centrum firma Ubisoft zaprezentuje przedpremierowo siódmą część serii Might & Magic: Heroes. Odwiedzający wezmą udział w koncercie i prezentacji gry, a także będą mogli sami przetestować najnowszą odsłonę cyklu.

Koncert muzyki z serii Might & Magic i przedpremierowy pokaz Heroes VII – wstęp wolny - ilustracja #1

Koncert muzyki z serii Might & Magic

Premiera strategii Might & Magic: Heroes VII odbędzie się dopiero pod koniec miesiąca, a dokładniej pisząc 29 września. W ostatnim czasie mogliśmy przetestować grę w zamkniętych testach, które przedłużone zostały do 7 września (klucze dostępne są tutaj).

To jednak nie koniec atrakcji, gdyż 5 września o godz. 10:00 w kinie KIJÓW.CENTRUM (al. Krasińskiego 34, Kraków) odbędzie się koncert krakowskiego zespołu Airis Quartet, który odgrywać będzie najsłynniejsze utwory z serii Might & Magic. Na scenie pojawią się także goście specjalni, a za wstęp nie trzeba będzie nic płacić, więc fanów słynnego cyklu zapraszamy do Krakowa.

Pokaz Might & Magic: Heroes VII

Koncert nie będzie jedyną atrakcją przygotowaną przez firmę Ubisoft. W tym samym dniu w kinie KIJÓW.CENTRUM odbędzie się bowiem panel dyskusyjny z pracownikami studia Limbic Entertainment, którzy opowiedzą o Might & Magic: Heroes VII oraz odpowiedzą na wszystkie dręczące Was pytania. Mało tego, deweloperzy zaprezentują także grę w akcji i pozwolą sprawdzić ją samodzielnie. Jeżeli więc nie możecie doczekać się rzeczonego tytułu, to będziecie mieć znakomitą okazję do ulżenia sobie w cierpieniu, a przy okazji poznacie interesujące ciekawostki od samych twórców.

Na koniec przypominam, że Might & Magic: Heroes VII opowie o księciu Ivanie, który postanowił przejąć władzę w targanym wojną domową Imperium. By zapanować nad chaosem powołał Radę Cieni, ale to dopiero początek przygody. W produkcji znajdziemy sześć grywalnych frakcji (Przystań, Akademia, Twierdza, Nekropolis, Sylvan oraz Lochy) oraz znane i lubiane przez fanów serii elementy. Szczegóły na ten temat opisywaliśmy w naszej ostatniej zapowiedzi.

Koncert muzyki z serii Might & Magic i przedpremierowy pokaz Heroes VII – wstęp wolny - ilustracja #2