Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2015, 10:08

autor: Góral

Might & Magic: Heroes VII - rozpoczęły się zamknięte beta testy

Od wczoraj, wszyscy gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na Might & Magic: Heroes VII, mogą bawić się w ramach zamkniętych beta testów. Akcja zakończy się 17 czerwca.

Studio Limbic Entertainment poinformowało, że wystartowały beta testy Might & Magic: Heroes VII dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe na grę. Pierwotnie start zaplanowany był na 25 maja, ale w wyniku pewnych problemów opóźniono go o kilka dni. Tak czy siak, jeżeli zamówiliście tytuł w wersji pudełkowej, albo cyfrowej, to od wczoraj możecie się cieszyć testową wersją produkcji. Mało tego, wszyscy pre-orderowcy, w ramach pocieszenia za opóźnienie bety, otrzymali drugi klucz do testów. Udostępniony przez deweloperów fragment Might & Magic: Heroes VII pozwala na zabawę dwoma frakcjami, Haven i Academy, na dwóch mapach skirmish. Rozgrywka odbywa się zarówno w singlu, jak i w multiplayerze dla maksymalnie czterech graczy.

Might & Magic: Heroes VII - rozpoczęły się zamknięte beta testy - ilustracja #1
Might & Magic: Heroes VII w skrócie:
  • Gatunek: turowa strategia
  • Deweloper: Limbic Entertainment
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: wrzesień 2015 roku

Celem przeprowadzanych testów jest oczywiście sprawdzenie zastosowanych mechanizmów, więc wszystkie wskazówki są mile widziane – możecie je zgłaszać na forum produkcji. Beta potrwa do 17 czerwca.

Might & Magic: Heroes VII ukaże się na komputerach PC we wrześniu bieżącego roku. Produkcja tworzona jest przez niemieckie studio Limbic Entertainment, znane fanom serii z dodatków do „szóstki” czy też gry Might & Magic X: Legacy. Przypominam jeszcze, że w lipcu na naszej imprezie GRYOffline w Krakowie, będzie można obejrzeć przedpremierowy pokaz produkcji, który zostanie poprowadzony przez Martę Krajewską z Limbic Entertainment.