Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2015, 13:00

Wieści ze świata (Heroes VII, Cities: Skylines, Dead or Alive 5 Last Round) 2/7/2015

Dziś piszemy o drugiej fazie beta testów gry Might & Magic: Heroes VII, patchu z nową zawartością i planowanej zapowiedzi dodatku do Cities: Skylines oraz przedłużającym się braku multiplayera w Dead or Alive 5 Last Round na PC. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Steam

Promocja dnia (do godziny 19:00 w czwartek 2 lipca):

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek 3 lipca):

  • Mafia II – obniżka 80% - 5,99 euro (ok. 25 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek 3 lipca):

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 6 lipca) – obniżka cen 102 tytułów, WWW

Might & Magic: Heroes VII

Firma Ubisoft i studio Limbic Entertainment zapowiedziały, że Might & Magic: Heroes VII doczeka się jeszcze jednej fazy beta testów przed wrześniową premierą gry. Tym razem do dyspozycji będą cztery frakcje – do Akademii i Przystani, które zostały udostępnione w pierwszej becie, dołączą kolejne dwa stronnictwa, wybrane w głosowaniu przez członków Rady Cieni (czyli przez społeczność). Na razie nie wiadomo, kiedy odbędą się te testy. Gwarantowany udział w zabawie mają, tak jak poprzednio, osoby z grą zakupioną w przedsprzedaży, natomiast reszcie pozostaje wpisać się na listę rezerwową i liczyć na łut szczęścia.

Ponadto deweloper podzielił się infografiką ze statystykami pierwszych beta testów. Poniżej zamieściliśmy ją w nieco okrojonej i skondensowanej formie – pełną wersję znajdziecie tutaj.

Cities: Skylines

Mamy dwie wiadomości w temacie Cities: Skylines – niezwykle udanego city-buildera z marca 2015 roku od studia Colossal Order. Po pierwsze, gra doczekała się patcha 1.1.1b. Oprócz szeregu usprawnień, łatka oferuje także 30 nowych budynków, tunele dla pieszych i funkcję autozapisu. Miejcie na uwadze, że aktualizacja może blokować mody, więc rzućcie okiem do oficjalnej instrukcji obejścia tego problemu, jeśli korzystacie z przeróbek.

Wieści ze świata (Heroes VII, Cities: Skylines, Dead or Alive 5 Last Round) 2/7/2015 - ilustracja #3

Po drugie, w wywiadzie dla serwisu TechRadar szefowa Colossal Order, Mariina Hallikainen, zdradziła, że na tegorocznych targach gamescom (4-9 sierpnia) zapowiedziane zostanie duże rozszerzenie do Cities: Skylines. Przy okazji deweloper wyjawił, że nie mamy co liczyć na poprawki w sposobie funkcjonowania ruchu miejskiego (jakiekolwiek pogłębienie mechaniki w tym aspekcie doprowadziłoby najpewniej do tragicznego spadku wydajności gry), oraz zapowiedział rozwijanie produkcji jeszcze przez wiele lat, do czasu, aż technologia, na której tytuł jest oparty, stanie się nazbyt leciwa.

Dead or Alive 5 Last Round

W marcu Dead or Alive 5 Last Round zadebiutowało na pecetach bez funkcji sieciowych, ale miało się ich doczekać w aktualizacji zaplanowanej na czerwiec. Niestety, plany wzięły w łeb – studio Team Ninja napotkało poważne problemy w trakcie testów multiplayerowej łatki i postanowiło ją opóźnić na czas nieokreślony. Na razie jedyną szansą na zabawę wieloosobową w omawianej bijatyce pozostaje granie w wersję beta (aktywowaną w panelu właściwości gry na Steamie).

Galeria obrazków

Ponadto polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy: