Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2012, 12:00

autor: Sarge

Rozdajemy 5000 kluczy do zamkniętych beta testów World of Warplanes

Kontynuujemy rozdawanie kluczy do zamkniętych beta testów gry World of Warplanes. Tym razem mamy dla Was 5000 kodów uprawniających do sprawdzenia nadchodzącej produkcji studia Wargaming.

Redakcja gry-online.pl po raz kolejny zaprasza graczy do zamkniętych beta testów gry World of Warplanes. Tym razem mamy do rozdania 5000 kodów uprawniających do sprawdzenia wczesnej wersji tego tytułu.

Jeśli nie udało się Wam zdobyć stosownego klucza w naszej poprzedniej akcji, teraz macie na to większą szansę. Wystarczy udać się na stronę promocyjną i odebrać kod jako jeden z 5000 szczęśliwców. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail.

  1. Przetestuj World of Warplanes – rozdajemy klucze do beta testów
Rozdajemy 5000 kluczy do zamkniętych beta testów World of Warplanes - ilustracja #1
Gra pozwala zasiąść za sterami wielu modeli samolotów

Rozdawane klucze uprawniają do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach World of Warplanes do momentu ich zakończenia (konkretny termin nie jest znany). Po otrzymaniu kodu musicie założyć konto na oficjalnej stronie internetowej. Następnie wystarczy udać się pod ten adres, aby zrealizować klucz dostępowy.

World of Warplanes to lotnicza gra MMO przygotowywana przez studio Wargaming, znane m.in. za sprawą popularnej produkcji World of Tanks. World of Warplanes skorzysta z darmowego modelu z systemem opcjonalnych mikropłatności. Tytuł pozwala zasiąść za sterami jednego z wielu samolotów – poczynając od maszyn wykorzystywanych jeszcze przed II wojną światową, aż po prototypowe modele, które nigdy nie zostały oddane do użytku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World of Warplanes