Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2012, 09:08

Rozdajemy 100 kluczy do bety World of Warplanes

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na premierę lotniczego MMO World of Warplanes. Rozpoczynamy rozdawanie kluczy do zamkniętej bety tego tytułu. Liczba kodów jest ograniczona, więc pośpiech jest w tej sytuacji jak najbardziej wskazany.

Rozdajemy 100 kluczy do bety World of Warplanes - ilustracja #1

World of Tanks dosyć niespodziewanie okazało się olbrzymim sukcesem i podbiło serca milionów graczy na całym świecie. Studio Wargaming chce powtórzyć ten wyczyn w nadchodzącym World of Warplanes. Nasi czytelnicy będą mogli osobiście sprawdzić, czy twórcy mają szanse zrealizować te plany. Umożliwia to promocja, w której rozdajemy sto kluczy do zamkniętej bety.

Zainteresowani wzięciem udziału w testach powinni udać się na poświęconą akcji stronę na naszym serwisie:

  1. World of Warplanes – rozdajemy klucze do bety

Po otrzymaniu klucza wystarczy:

  1. Założyć konto na oficjalnej stronie gry;
  2. Po zalogowaniu się na konto, wprowadzić klucz na specjalnej stronie.

World of Warplanes to lotnicze MMO, które oparte zostanie na modelu darmowym z mikropłatnościami. Za produkcję odpowiada białoruskie studio Wargaming, najbardziej znane z popularnego World of Tanks. Zespół pracuje również nad World of Battleships i wszystkie trzy gry wykorzystają wspólny system ekonomiczny. Dzięki temu wirtualną walutę i doświadczenie zdobyte w jednym z tych tytułów będzie można spożytkować również w dwóch pozostałych.

Rozdajemy 100 kluczy do bety World of Warplanes - ilustracja #2 Wargaming to doświadczone białoruskie studio, które do niedawna znane było z ciekawych strategii, takich jak Order of War, Galactic Assault: Więzień Mocy czy seria Massive Assault. Pierwszym prawdziwym przebojem tego zespołu stało się jednak World of Tanks. Przed premierą niewiele osób wierzyło w powodzenie pancernego MMO. Wydawało się, że tematyka jest zbyt niszowa, aby projekt mógł zainteresować szeroką grupę odbiorców. Autorzy postawili jednak na model darmowy z mikropłatnościami, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Dzisiaj World of Tanks to jeden z symboli tego jak dochodowe może być takie podejście. Liczba zarejestrowanych kont już dawno przekroczyła próg 18 milionów, a przychody sięgają obecnie kilkunastu milionów dolarów miesięcznie. Warto dodać, że gra cieszy się duża popularnością również w naszym kraju, a rodzimi gracze doskonale radzą sobie w międzynarodowych turniejach.