Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 08:43

autor: Aquma

Rockstar: wyłączenie trybu offline GTA 5 to bug

Po pojawieniu się aplikacji Rockstar Games Launcher część użytkowników zauważyła, że nie może uruchomić GTA 5 w trybie offline. Deweloperzy uspokajają, że to tylko bug i szukają już rozwiązania.

Spokojnie, to tylko bug. - Rockstar: wyłączenie trybu offline GTA 5 to bug - wiadomość - 2019-09-18
Spokojnie, to tylko bug.

Firma Rockstar Games uruchomiła wczoraj swój własny launcher gier pecetowych, który zastąpił dotychczasową aplikację Rockstar Games Social Club. Niestety nie obeszło się bez problemów - część użytkowników odkryła, że tryb offline GTA V (w wersji dedykowanej Steamowi) nagle... przestał działać. Wzbudziło to obawy graczy, którzy zaczęli podejrzewać, że od teraz do zabawy potrzebne będzie ciągłe połączenie z Internetem. Okazuje się jednak, że to nieprawda - problemy z działaniem gry są wynikiem buga, a nie planu deweloperów.

Informację na ten temat można znaleźć na stronie wsparcia użytkownika Rockstar, na której pojawił się stosowny wpis.

Pytanie: Dlaczego nie mogę uruchomić mojego GTA V w trybie offline, od kiedy zacząłem korzystać z Rockstar Games Launcher?

Odpowiedź: Jesteśmy świadomi problemu, który w przypadku niektórych graczy wpływa na możliwość grania w trybie offline. Obecnie przyglądamy się tej kwestii - czytamy.

Wygląda na to, że obawy użytkowników były bezpodstawne i po naprawieniu buga nadal będziemy mogli bez przeszkód cieszyć się GTA V w trybie offline. Oczywiście konieczność zainstalowania launchera kolejnej firmy raczej nie ucieszy graczy pecetowych, ale takie są już realia komputerowego grania anno domini 2019.

Przypominamy, że GTA V zadebiutowało na komputerach 14 kwietnia 2015 roku. Produkcja jest dostępna także na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Wszystkie wydania posiadają polską wersję językową (kinową - z napisami).

  1. Rockstar Games - strona oficjalna
  2. Recenzja gry GTA V na PC - Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna

Ostatnia aktualizacja: 2019-09-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V