Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2019, 20:35

autor: Ender

Rockstar łata launcher Red Dead Redemption 2 - lista poprawek

Studio Rockstar opublikowało nową aktualizację Rockstar Games Launcher stworzoną z myślą o pecetowej wersji Red Dead Redemption 2. Usuwa ona najpoważniejsze błędy z aplikacji, która była przyczyną wielu zgłaszanych przez fanów problemów z uruchomieniem i działaniem gry.

Długo oczekiwany debiut pecetowej wersji Red Dead Redemption 2 miał miejsce wczoraj. Jak często w przypadku dużych premier, na pierwszych graczy, którzy zakupili tytuł, czekało sporo niezbyt przyjemnych niespodzianek. Bardzo szybko zaczęli oni zgłaszać niezwykle uciążliwe i niespodziewane problemy z produkcją. Spora część z nich okazała się zasługą aplikacji Rockstar Games Launcher. Nie tylko utrudniały one zabawę, ale często uniemożliwiły w ogóle uruchomienie tytułu. Deweloperzy opublikowali właśnie nową aktualizację launchera, która według nich ma usunąć praktycznie wszystkie generowane przez niego problemy.

Łatka ma wyeliminować najczęściej występujące błędy przy uruchamianiu gry, a także pomóc osobom, które kupiły Red Dead Redemption 2 w Epic Games Store i nie mogły włączyć go z poziomu sklepu. Co więcej, ponownie pozwoli ona nam też uruchomić zainstalowane na komputerach antywirusy, które wchodziły w konflikt z aplikacją. Pełna lista zmian jest dostępna poniżej lub w tym miejscu.

  1. Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas startu wyświetlał komunikat o "nieudanej próbie startu".
  2. Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher nie jest w stanie dokończyć ładowania i nie odpowiada na żadne komendy.
  3. Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas uruchamiania Red Dead Redemption 2 wyświetlał komunikat " Rockstar Games Launcher niespodziewanie przestał działać".
  4. Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher niespodziewanie kończył działanie przy próbie uruchomienia z poziomu aplikacji Epic Games Launcher
  5. Naprawiono problem, w którym Rockstar Games Launcher podczas uruchamiania Red Dead Redemption 2 z poziomu aplikacji Epic Games Launcher wyświetlał komunikat „Nie można uruchomić gry, proszę sprawdzić zainstalowane dane”.

Podkreślmy jeszcze raz, że patch skupia się jedynie na launcherze i nie naprawia żadnych istotnych błędów w samej grze. Jeżeli wierzyć listom usterek technicznych w Red Dead Redemption 2, przed Rockstarem pozostaje jeszcze wiele pracy, by wyeliminować wszystkie problemy zgłaszane przez fanów i poprawić wydajność tytułu.

Aplikacja Rockstar Games Launcher przyprawiła o ból głowy wielu fanów Red Dead Redemption 2. - Rockstar łata launcher Red Dead Redemption 2 - lista poprawek - wiadomość - 2019-11-07
Aplikacja Rockstar Games Launcher przyprawiła o ból głowy wielu fanów Red Dead Redemption 2.