Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2011, 11:20

autor: Sarge

Ridge Racer Unbounded zadebiutuje w marcu 2012 roku

Poznaliśmy dokładną datę premiery gry Ridge Racer Unbounded. Firma Namco Bandai ogłosiła, że w kolejną odsłonę popularnej serii zręcznościowych wyścigów zagramy na początku marca 2012 roku.

Firma Namco Bandai ujawniła dokładną datę premiery gry Ridge Racer Unbounded. Kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych wyścigów zadebiutuje na rynku w marcu przyszłego roku.

W Europie nastąpi to 2 marca 2012 roku. Co ciekawe, tym razem na premierę dłużej będą musieli poczekać mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, gdyż tam produkt ukaże się dopiero 6 marca. Zazwyczaj to amerykańscy gracze mogą cieszyć się z wcześniejszego wydawania gier.

Z okazji ujawnienia daty premiery opublikowano także nowy zwiastun prezentujący Ridge Racer Unbounded w akcji. Możecie w nim zobaczyć nieco inne podejście do rozgrywki niż w poprzednich częściach cyklu. Całość przypomina grę wyścigową Burnout Paradise – nie brakuje zatem efektownych kraks, rozbijania samochodów przeciwników, czy używania superszybkiego dopalacza.

Ridge Racer Unbounded zadebiutuje w wersjach na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC, a w naszym kraju ukaże się za sprawą firmy Cenega. Dotychczas seria znana była przede wszystkim posiadaczom konsol i będzie to jej pierwsza odsłona wydana także na komputery osobiste. Tym razem produkcją zajęło się fińskie studio Bugbear Entertainment, odpowiedzialne wcześniej m.in. za cykl wyścigowy FlatOut.