Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 stycznia 2021, 13:50

autor: Karol Laska

Reżyser The Mandalorian i Mark Hamill dziękują sobie nawzajem

Mark Hamill po raz kolejny dziękuje twórcom Mandalorianina, a reżyser wspomnianego serialu postanowił się nawet podzielić archiwalnym zdjęciem Luke'a Skywalkera. Krótko mówiąc, wokół Star Wars znów czuć rodzinną atmosferę.

SPOILERY

Poniżej znajdziecie spoilery z 2. sezonu The Mandalorian.

Koniec 2. sezonu Mandalorianina przyniósł fanom wiele emocji i wspomnień związanych z nieoczekiwanym powrotem Luke’a Skywalkera. I choć Jedi powrócił w wersji CGI, to i tak skorzystano z usług Marka Hamilla, czyli właściwego odtwórcy tejże roli. Cameo znaczyło dla aktora naprawdę wiele, co wielokrotnie zdążył już podkreślić za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, a o czym już poinformowaliśmy parę tygodni temu.

Podziękowań jednak nigdy nie ma końca, a teraz przyszła pora na Peytona Reeda, czyli jednego z twórców The Mandalorian. Pochwalił się on fotografią młodego Luke’a Skywalkera, którą trzymał za młodu w swoim pokoju i podkreślił, że docenia możliwość współpracy z nim przy najnowszym projekcie w uniwersum Star Wars.

A żeby zrobiło się jeszcze bardziej rodzinnie i słodko – Hamill postanowił odpowiedzieć na miłe słowa Reeda w równie entuzjastyczny sposób:

Jestem bardzo wdzięczny, że otrzymałem nieoczekiwaną okazję do ponownego wcielenia się w bohatera, będącego symbolem nadziei i optymizmu.

Twoja pewna ręka reżyserska i życzliwość były kluczowymi elementami tego doświadczenia, które znaczy dla mnie więcej, niż jestem w stanie wyrazić słowami.

No dobrze, wszyscy wszystkim dziękują, ale fajnie byłoby za jakiś czas usłyszeć konkrety, dotyczące większej roli Luke’a w kontekście następnych produkcji z serii Gwiezdnych wojen. Biorąc pod uwagę fakt, że czeka nas w najbliższym czasie aż 10 nowych seriali, trudno nie spodziewać się w którymś z nich udziału wspomnianego rycerza Jedi. Na razie jednak poczekajmy na więcej szczegółów.