Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2019, 14:34

Replika gogli Sama Fishera zwiastuje nową część Splinter Cella

W ofercie sklepu internetowego GameStop pojawiła się replika gogli Sama Fishera z serii gier Splinter Cell. W ich opisie możemy znaleźć informację o zbliżającej się premierze najnowszej części cyklu.

Czy już wkrótce ponownie wcielimy się w Sama Fishera? - Replika gogli Sama Fishera zwiastuje nową część Splinter Cella - wiadomość - 2019-09-04
Czy już wkrótce ponownie wcielimy się w Sama Fishera?

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o tym, że prezes Ubisoftu, Yves Guillemot, zapowiedział kontynuację serii Splinter Cell. Chociaż samej gry nie zobaczymy zbyt prędko, na jakiekolwiek potwierdzenie jego słów nie trzeba było długo czekać. Jeden z użytkowników internetowego forum Reddit trafił na replikę gogli tytułowego bohatera w sklepie internetowym GameStop. Może i nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie sam opis produktu.

Po raz pierwszy od wydania Splinter Cella w 2002 roku, po dziewięciu najlepiej sprzedających się tytułach AAA+ i z 10. częścią na horyzoncie, to Twoja pierwsza szansa na posiadanie gogli Sama Fishera.

Szczegóły dotyczące repliki gogli Sama Fishera.
Szczegóły dotyczące repliki gogli Sama Fishera.

Wspomniana dziesiąta część na horyzoncie to najprawdopodobniej projekt, o którym mówił Guillemot. Jednak według jego słów na nowy tytuł trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, więc całkiem możliwe, że to właśnie z tego powodu gogle zniknęły z oferty sklepu.

Można je było zamówić w preorderze za 39,99 dolarów, a ich zapowiadana data dostarczenia została ustawiona na 1 listopada 2019 roku. Zabawka mogła skusić wielu fanów oraz cosplayerów – producenci zapewniali o komforcie użytkowania oraz funkcjach, takich jak światła oraz dźwięki, które miały oddać klimat serii.

Replika gogli Sama Fishera w sklepie GameStop. - Replika gogli Sama Fishera zwiastuje nową część Splinter Cella - wiadomość - 2019-09-04
Replika gogli Sama Fishera w sklepie GameStop.

To nie pierwszy raz, kiedy dowiadujemy się o nowym tytule, dzięki przypadkowemu ujawnieniu w sklepie internetowym. Podobna sytuacja miała miejsce z Need for Speed: Heat, którego preorder pojawił się przedwcześnie w austriackim sklepie. Przecieki tego typu są zazwyczaj dość wiarygodne, więc całkiem możliwe, że o nowej części Splinter Cella usłyszymy więcej już niebawem.