Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2019, 13:50

autor: Entelarmer

Plotka: Need for Speed Heat nową odsłoną serii?

Austriacki sklep gameware.at zamieścił w swojej oferce grę Need for Speed Heat. Tym samym być może poznaliśmy tytuł nowej odsłony wyścigowego cyklu firmy Electronic Arts.

Czym będzie nowy Need for Speed? To na razie wiedzą tylko twórcy. - Plotka: Need for Speed Heat nową odsłoną serii? - wiadomość - 2019-07-30
Czym będzie nowy Need for Speed? To na razie wiedzą tylko twórcy.

Od początku roku fani Need for Speed czekają na informacje o nowej odsłonie serii. Cykl nie pojawił się na tegorocznych targach E3, ale zapowiadana jesienna premiera pozwalała sądzić, że tytuł zobaczymy na kolejnej imprezie branżowej. Przypuszczenia te mógł przypadkiem potwierdzić austriacki sklep gameware.at, w którego ofercie wypatrzono Need for Speed Heat na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Co prawda, pozycja zdążyła już zniknąć z katalogu (choć nie sama strona), ale tradycyjnie internauci zdążyli uwiecznić ją na screenach (dzięki, ResetEra).

Źródło: ResetEra.
Źródło: ResetEra.

Okładka pokazana przez gameware.at to tylko tymczasowe zastępstwo – grafika pochodzi z aktualizacji Breakout do gry Need for Speed No Limits. Można gdybać, czy dobrano ją przypadkowo, czy też celowo, tym samym potwierdzając powrót cyklu do nielegalnych wyścigów po mieście, ale na razie to tylko czcze spekulacje. Niemniej nazwa zdaje się autentyczna, a samo pojawienie się gry w ofercie sklepu może wskazywać na rychłe ujawnienie produkcji. Być może tytuł zobaczymy na targach gamescom, rozpoczynających się 20 sierpnia. Jednak póki co możemy jedynie czekać na oficjalne informacje od twórców.