Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2010, 08:24

autor: Rock Alone

Red Dead Redemption w ekskluzywnym wydaniu na PlayStation3

W związku ze zbliżającą się premierą Red Dead Redemption wielu graczy ma spore powody do radości. Okazuje się jednak, że posiadacze konsol PlayStation3 będą mieć tych powodów odrobinę więcej. Tytuł w wersji na tą platformę będzie bowiem poszerzony o dodatkowe ekskluzywne materiały.

W związku ze zbliżającą się premierą Red Dead Redemption wielu graczy ma spore powody do radości. Okazuje się jednak, że posiadacze konsol PlayStation3 będą mieć tych powodów odrobinę więcej. Tytuł w wersji na platformę Sony będzie bowiem poszerzony o dodatkowe ekskluzywne materiały.

Mowa tutaj dokładnie o kryjówce gangu Solomon's Folly i ubraniu gangu Waltona. Nie jest to raczej znaczący materiał ale podobnie jak w przypadku Batman: Arkham Asylum (gra Jokerem na PS3) może zdecydować o przewadze sprzedaży wersji PS3 nad platformą Microsoftu.

Red Dead Redemption w ekskluzywnym wydaniu na PlayStation3 - ilustracja #1

Ubranie gangu Waltona

W tej chwili trudno powiedzieć, czy wydanie ekskluzywne będzie dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych czy również w Europie i w Polsce. Wiadomość o tym, że wersja PS3 zostanie rozszerzona jest dosyć świeża i rodzime sklepy nie zdążyły się jeszcze do niej odnieść. Wygląda na to, że sprawę wyjaśni dopiero pojawienie się gry na sklepowych półkach.

Polska premiera tytułu będzie miała miejsce w najbliższy piątek (21 maja), a zaledwie miesiąc później możemy się spodziewać darmowego dodatku DLC. Rockstar zapowiada również solidne wsparcie gry poprzez platformę Rockstar Games Social Club.

Red Dead Redemption w ekskluzywnym wydaniu na PlayStation3 - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption