Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2019, 16:57

Red Dead Redemption 2 na PC! Jest data premiery

Rockstar Games oficjalnie zapowiedział wydanie pecetowej wersji RDR2. Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych 5 listopada tego roku.

To już nie są plotki. Red Dead Redemption 2 trafi na pecety jeszcze w tym roku. - Red Dead Redemption 2 na PC! Jest data premiery - wiadomość - 2019-10-04
To już nie są plotki. Red Dead Redemption 2 trafi na pecety jeszcze w tym roku.

Koniec plotek i przecieków na temat pecetowej wersji Red Dead Redmption 2! To już oficjalne. Studio Rockstar Games właśnie potwierdziło na swoim Twitterze, że tytuł ukaże się na komputerach osobistych 5 listopada bieżącego roku.

Pre-order RDR2 na PC będzie można zakupić poprzez launcher Rockstar Games od 9 do 22 października. Zamawiając tam grę w przedsprzedaży dostaniemy również dwie wybrane produkcje ze stajni Rockstara zupełnie za darmo (do wyboru – GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition lub Max Payne 3: The Complete Edition). Poza tym otrzymamy bonusy zarówno w kampanii fabularnej, jak i w trybie online.

Pecetową wersję Red Dead Redemption 2 będzie można również zakupić w przedsprzedaży w Epic Games Store, Greenman Gaming czy też Humble Store (oraz wielu innych sklepach z cyfrową dystrybucją) od 23 października. Natomiast w serwisie Steam gra ukaże się dopiero w grudniu. Warto również wspomnieć, że produkcja pojawi się także na platformie streamingowej Google Stadia jako jeden z pierwszych tytułów.

Użytkownicy komputerów osobistych mogą spodziewać się drobnych zmian względem konsolowej wersji. Przede wszystkim poprawie ulegnie grafika oraz pojawią się udoskonalenia techniczne mające na celu zwiększenie immersji. Oprócz tego w grze będą dostępne nowe misje czy też bronie. Natomiast Red Dead Online pojawi się w niezmienionej formie wraz ze wszystkimi najnowszymi aktualizacjami.

Na dodatkowe informacje oraz wymagania sprzętowe RDR2 będziemy musieli poczekać do 9 października.