Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2011, 12:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Rayman 3: Hoodlum Havoc HD zmierza na Xbox Live oraz PlayStation Network

Na Xbox Live oraz PlayStation Network zmierza odświeżona wersja platformówki Rayman 3: Hoodlum Havoc. Gra otrzyma wsparcie dla Osiągnięć i Trofeów, a także poprawioną oprawę graficzną w rozdzielczości HD.

Firma Ubisoft zapowiedziała grę Rayman 3: Hoodlum Havoc HD – odświeżoną wersję trzeciej części popularnej serii platformówek. Tytuł ukaże się w systemach cyfrowej dystrybucji na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Produkcja pierwotnie została wydana w 2003 roku na pecetach, PlayStation 2, pierwszym Xboksie oraz dwóch konsolach firmy Nintendo – Gamecube i GameBoy Advance. Wersja zmierzająca na PlayStation Store oraz Xbox Live Arcade nie będzie się różnić pod względem zawartości od oryginału.

Rayman 3: Hoodlum Havoc HD zmierza na Xbox Live oraz PlayStation Network - ilustracja #1

Jedyne zmiany dotkną oprawy, która zostanie nieznacznie poprawiona i podniesiona do rozdzielczości HD. Nie jest to jednak pełnoprawny remake, więc całość będzie wyglądać podobnie jak przy aktywowanych najlepszych ustawieniach graficznych na PC. Gra zostanie także wzbogacona o wsparcie dla Trofeów i Osiągnięć.

Nieznana pozostaje cena i data premiery Rayman 3: Hoodlum Havoc HD. Udostępniono za to pierwsze screeny pozwalające ocenić, w jak dużym stopniu usprawniona zostanie warstwa techniczna znanego klasyka. Można się domyślać, że dzisiejsza zapowiedź to sposób na promocję gry Rayman Origins, która w piątek zadebiutuje na europejskim rynku.

Rayman 3: Hoodlum Havoc HD zmierza na Xbox Live oraz PlayStation Network - ilustracja #2
Rayman 3: Hoodlum Havoc HD zmierza na Xbox Live oraz PlayStation Network - ilustracja #3
Rayman 3: Hoodlum Havoc HD zmierza na Xbox Live oraz PlayStation Network - ilustracja #4
Rayman 3: Hoodlum Havoc HD zmierza na Xbox Live oraz PlayStation Network - ilustracja #5