Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 lipca 2012, 05:57

R.A.W. – Realms of Ancient War - nowy zwiastun z obiecującego action-RPG

W sieci pojawił się nowy zwiastun z gry R.A.W. – Realms of Ancient War.

Powoli opadają już emocje wywołane premierą Diablo III i fani zręcznościowych RPG-ów zaczynają wypatrywać kolejnych gier z tego gatunku. Jedną z najbardziej obiecujących jest R.A.W. – Realms of Ancient War, które właśnie otrzymało nowy zwiastun.

R.A.W. – Realms of Ancient War to project studia Wizarbox. Zespół ten do tej pory specjalizował się głównie w przygodówkach i ma na koncie takie produkcje jak So Blonde: Blondynka w opałach, Gray Matter czy Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia.

Gra przeniesie nad do mrocznego świata fantasy, zniszczonego dziesięcioletnią wojną. Królestwa ludzkie, elfów i krasnoludów leżą w ruinach, a na ich resztach żerują złodzieje i szabrownicy. Niestety, wszystko wskazuje, że wkrótce mieszkańcy tego świata będą mieli znacznie większe powody do zmartwień. Coraz częściej pojawiają się bowiem plotki o nadchodzącym niebezpieczeństwie i to my zostajemy wysłani aby zbadać sprawę.

Akcja w R.A.W. – Realms of Ancient War zostanie ukazana z tradycyjnej perspektywy izometrycznej i zaoferuje ponad trzydzieści różnorodnych poziomów. Do wyboru będą trzy klasy postaci - łotrzyk, wojownik i czarnoksiężnik. Zabawa polegać będzie oczywiście głównie na mordowaniu potworów i zbieraniu cennych przedmiotów. Na przygodę wyruszymy samotnie lub wspólnie z jednym innym graczem w trybie kooperacji.

W trakcie gry prawie zawsze będziemy walczyli z dosłownie hordami wrogów. Dlatego wszystkie klasy postaci dysponują potężnymi umiejętnościami specjalnymi i potrafią rozpętać na polu bitewnym prawdziwe piekło. Ponadto każdy bohater posiada umiejętność opętania wrogów. Wystarczy ich trochę osłabić, aby umysł nawet potężnego demona stanął dla nas otworem.

Premiera R.A.W. – Realms of Ancient War zapowiadana jest na wrzesień tego roku.

      - R.A.W. – Realms of Ancient War – strona oficjalna gry