Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2015, 10:21

Rainbow Six: Siege i Just Cause 3 nie robią wielkiego zamieszania na liście. Top 10 Steam (29 listopada - 5 grudnia)

Fallout 4 ustąpił pola przygodom świrów z Grand Theft Auto V i antyterrorystom z Counter-Strike'a. Poza tym na liście największych hitów Steama w ubiegłym tygodniu pojawiły się dwie nowości. Ale wielkiego szumu nie zrobiły.

I skończyło się kilka tygodni dominacji Fallouta 4. Przynajmniej na chwilę do głosu doszli starzy wyjadacze listy bestsellerów Steama, gry które ma się wrażenie, że obecne są na niej od zawsze. No dobrze, z GTA V stwierdzenie od zawsze może jeszcze nie pasuje, ale od momentu pecetowej premiery dzieło Rockstara praktycznie nie znika z pierwszej dziesiątki. Niniejszym postapokaliptyczna przygoda w Bostonie i okolicach znalazła się dopiero na trzecim miejscu. Mikołaj ponoć płakał jak notował.

Najświeższa lista przebojów to także dwie nowości. Na miejscu czwartym zadebiutowało Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, które jak wynika z naszej recenzji, jest bardzo przyzwoitym kontynuatorem tradycji serii. Dwa oczka niżej, na pozycji piątej wystartowała nowa gra Just Causa 3 od Avalanche pozwalająca po raz trzeci wcielić się w Rico Rodrigueza i za pomocą linki z hakiem i spadochronu spowodować rozstrój żołądka u jakiegoś „dyktatorzyny” w obrębie basenu Morza Śródziemnego. Kto wie, może w kolejnej części Rico będzie musiał przemieścić się w nieco chłodniejsze rejony położone nad Bałtykiem?

1.

Grand Theft Auto V

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

Fallout 4

4.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

5.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

6.

Just Cause 3

7.

Rocket League

8.

ARK: Survival Evolved

9.

Elite: Dangerous

10.

The Elders Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition