Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2023, 15:26

autor: Kamil Kleszyk

PS Plus na listopad 2023 z grami należącymi do trzech wielkich marek [Aktualizacja]

Sony przedstawiło listę gier, jakie w listopadzie trafią do oferty PlayStation Plus Essential. Subskrybenci mogą liczyć na produkcje należące do marek cieszących się na świecie ogromną popularnością.

Źródło fot. Focus Entertainment
i

Aktualizacja: Gry z listopadowej oferty PS Plus Essential są już dostępne.

Dzień po ogłoszeniu przez Microsoft listopadowej oferty Game Passa Sony przedstawiło swoją listę tytułów, które 7 listopada uzupełnią usługę PlayStation Plus. Subskrybenci planów Essential, Extra i Premium będą mogli liczyć na następujące trzy produkcje:

Mafia II: Definitive Edition

Dzieło studia Hangar 13 stanowi odświeżone wydanie Mafii II. Tytuł oferuje wszystko to, co oryginał, ale z lekko unowocześnioną szatą graficzną i warstwą techniczną dostosowaną pod obecnie panujące standardy. Mafia II: Definitive Edition pojawiła się na rynku w 2020 roku.

Dragon Ball: The Breakers

Dragon Ball: The Breakers to stosunkowo świeża sieciowa produkcja. Tytuł studia Dimps Corporation został wydany w zeszłym roku i oferuje nowatorskie podejście do tej kultowej marki. W grze jeden z graczy wciela się potężnego łotra, polującego na siedmiu innych uczestników zabawy, którzy muszą unikać wykrycia.

Aliens: Fireteam Elite

Z trzeciej propozycji powinni być szczególnie zadowoleni fani Obcego. Aliens: Fireteam Elite – bo o niej mowa – to kooperacyjna strzelanka osadzona w legendarnym uniwersum science fiction stworzonym przez Ridleya Scotta. Jako członek trzyosobowego zespołu mierzymy się z hordami tytułowych kosmitów w ramach czterech kampanii fabularnych. Gra zadebiutowała na rynku w 2021 roku.

PlayStation Plus kupisz tutaj

Przypomnijmy, że do 7 listopada subskrybenci PS Plusa będą mogli odebrać październikowe tytuły. Należą do nich The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 i Weird West.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej