Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2021, 21:48

autor: Iltutmiś

Aliens: Fireteam Elite - darmowa aktualizacja wprowadza nowe bronie oraz klasę postaci

Nowa klasa postaci dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy Aliens: Fireteam Elite. Jej cechą charakterystyczną jest masywna, składana tarcza. Aktualizacji 1. sezonu towarzyszy płatne DLC Wey-Yu Armoury.

Aliens: Fireteam Elite to solidna strzelanka kooperacyjna, wydana niecały miesiąc temu na PC oraz konsole Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra dzisiaj otrzymała darmową aktualizację 1. sezonu, rozszerzającą jej zawartość o nową klasę Phalanx, która wyposażona jest w masywną składaną tarczę. Zajmuje ona stale dłoń postaci, co zmusza graczy do korzystania z broni jednoręcznej.

Phalanx może korzystać z umiejętności Shock Pulse, która pozwala unieszkodliwić rojących się w pobliżu wrogów. Poza tym nowa klasa ma 15 perków, które możemy zdobyć podczas rozgrywki.

Jednocześnie z klasą aktualizacja wprowadza cztery niedostępne wcześniej bronie – ciężki karabin maszynowy Typ 88, snajperkę L33 Pike, minigun L59 i laserowy pistolet N79. Dodatkowo na graczy czeka słomkowy kapelusz kowbojski oraz nowe elementy kosmetyczne do zastosowania na pukawkach, dostępne w zbrojowni sierżanta Parka.

Dla zainteresowanych Cold Iron Studios oferuje też DLC Wey-Yu Armoury za 39,99 zł (Steam; jest też dodawane do Edycji Deluxe). Jego zawartość to 12 skórek do zestawów, cztery kalkomanie na broń, cztery emotki oraz trzy pakiety kart wyzwań. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie gry Aliens: Fireteam Elite.

Aliens: Fireteam Elite - darmowa aktualizacja wprowadza nowe bronie oraz klasę postaci - ilustracja #1
Aliens: Fireteam Elite - darmowa aktualizacja wprowadza nowe bronie oraz klasę postaci - ilustracja #2