Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2023, 21:20

Humble Choice na kwiecień z hitem Kojimy i strzelanką na licencji Obcego [Aktualizacja #2]

Death Stranding: Director's Cut jest główną atrakcją Humble Choice na kwiecień 2023 roku. Paczka zawiera w sumie osiem gier, w tym także nietypową, wymagającą strzelankę.

Źródło fot. Kojima Productions.
i

Aktualizacja #2 – Błąd przy dodawaniu Death Stranding: Director’s Cut

Jeśli próbując dodać Death Stranding: Director’s Cut z kwietniowego Humble Choice do swojej kolekcji na Steamie, natrafiliście na błąd (patrz screen poniżej), wiedzcie, iż wynika on z tego, że już posiadacie podstawową wersję tej gry na platformie firmy Valve. Aby móc cieszyć się zakupioną Wersją reżyserską, należy najpierw usunąć z konta „podstawkę” – zrobicie to w zakładce Pomoc techniczna na karcie gry. Wtedy klucz z Humble Choice aktywuje się bez problemu.

Humble Choice na kwiecień z hitem Kojimy i strzelanką na licencji Obcego [Aktualizacja #2] - ilustracja #1
Źródło: Steam.

Aktualizacja

Przedwczorajszy przeciek się potwierdził. W sumie kwietniowa paczka Humble Choice zawiera osiem tytułów. Są to:

Możecie ją nabyć do 2 maja do godziny 18:59 za 9,99 euro (ok. 47 zł), klikając w poniższy przycisk.

Humble Choice kupisz tutaj

Oryginalna wiadomość

Jutro, tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, w serwisie HumbleBundle.com zostanie udostępniona nowa paczka Humble Choice. Dzięki billbil-kunowi – internaucie, który od pewnego czasu nieomylnie informuje nas o wszelkiego rodzaju growych rozdawnictwach – prawdopodobnie poznaliśmy już trzy tytuły, które do niej trafią. Mają to być:

  • Death Stranding: Director's Cut – „symulator kuriera” autorstwa studia Kojima Productions, Akcję gry osadzono w postapokaliptycznym świecie, w którym – ze względu na przyspieszający starzenie Opad temporalny oraz niebezpieczne istoty zwane Wynurzonymi – ludzkość żyje w niewielkich enklawach. Pomiędzy nimi poruszają się głównie kurierzy, tacy jak protagonista, Sam Porter Bridges. Otrzymuje on zadanie odtworzenia sieci komunikacyjnej pomiędzy ludzkimi koloniami. Jednocześnie zostaje wplątany w intrygi dotyczące życia i śmierci. Wersja reżyserska gry oferuje dodatkowe miejsca, obiekty, bronie, wyposażenie, zadania i funkcje. Można być raczej pewnym, że wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć edycję Director's Cut – kiedy tytuł był rozdawany w Epic Games Store, wydanie to zgarnęła tylko część graczy.
  • Rollerdrome – nietypowe połączenie jazdy na rolkach i strzelania. Protagonistka bierze udział w tytułowym turnieju, którego uczestnicy walczą ze sobą na śmierć i życie ku uciesze widzów. Dlatego też konieczne jest zarówno efektowne pokonywanie wrogów, jak i wykonywanie trików. Grę cechuje wysoki „próg wejścia”, choć nawet kiedy opanujemy podstawy, nie jest ona łatwa.
  • Aliens: Fireteam Elite – nastawiona na kooperację trzecioosobowa strzelanka (zabawa w pojedynkę również jest możliwa), bazująca na licencji Obcego. Gracze wcielają się w członków załogi statku USS Endeavor, która odbiera komunikat z prośbą o pomoc. W efekcie mierzą się z kosmiczną grozą. Tytuł oferuje cztery kampanie fabularne, składające się z trzech misji każda.

Kwietniowa oferta Humble Choice zapowiada się obiecująco, więc warto mieć nadzieję, że przeciek się potwierdzi. Oczywiście finalnie w skład paczki wejdzie więcej tytułów. Pełną ich listę poznamy jutro o godzinie 19:00. Do tego czasu możecie nabyć marcową paczkę, która zawiera takie gry, jak m.in. Biomutant czy Jurassic World Evolution 2. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w tym miejscu.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej