Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2023, 19:35

Humble Choice na marzec z grą a la Hirołsy 3, Biomutant i strategią z dinozaurami [Aktualizacja]

Poznaliśmy trzy gry, które prawdopodobnie wejdą w skład paczki Humble Choice na marzec 2023 roku. Jedną z nich ma być Biomutant.

Źródło fot. THQ Nordic.
i

Aktualizacja: Poznaliśmy pełną ofertę Humble Choice na marzec. Oprócz trzech gier wymienionych poniżej, za 11,99 dolara (ok. 53 zł) otrzymacie na własność jeszcze pięć tytułów: Edge of Eternity, Rogue Lords, Demon Turf, Golden Light i Monster Crown. Wszystkie są oferowane pod postacią kluczy Steam.

Jutro, jak w każdy pierwszy wtorek miesiąca, zostanie udostępniona nowa oferta Humble Choice. Dzięki billbil-kunowi – internaucie regularnie i bezomyłkowo informującego nas z wyprzedzeniem o wszelkiego rodzaju growych rozdawnictwach i promocjach – prawdopodobnie poznaliśmy trzy gry, które wejdą w jej skład. Mają to być:

  • Biomutant – nieco dziwaczne RPG akcji, które przenosi nas do postapokaliptycznego świata, zamieszkiwanego przez antropomorficzne zwierzęta. Wcielając się w jedno z nich, musimy opanować sztuki walki – inspirowane kung-fu – by stawić czoło pożeraczom światów, pogodzić zwaśnione plemiona i uchronić baśniową krainę przez ostateczną zagładą.
  • Jurassic World Evolution 2 – wydana w 2021 roku strategia ekonomiczna, w której gracz obejmuje rolę zarządcy parku zamieszkiwanego przez dinozaury. W sumie w naszym przybytku może żyć ponad 75 rodzajów gadów. Gra oferuje cztery tryby zabawy, w tym kampanię fabularną oraz Chaos Theory, inspirowany serią filmów Park Jurajski.
  • Hero's Hour – zawierająca elementy RPG strategia turowa osadzona w oryginalnym uniwersum fantasy. Gracz eksploruje proceduralnie generowane mapy, zdobywając doświadczenie i znajdując zasoby niezbędne do rozbudowy miasta. Całość mocno przypomina kultowe Heroes of Might and Magic III.

Z pewnością nie są to wszystkie gry z marcowego Humble Choice – ostatnie paczki liczyły w końcu po osiem pozycji. Pozostałe tytuły zostaną ujawnione jutro o godzinie 19:00. Do tego czasu możecie nabyć paczkę, w której skład wchodzą m.in. Pathfinder: Wrath of the Righteous, Thronebreaker: The Witcher Tales I Fallout 76. Szczegóły znajdziecie w osobnej wiadomości.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej