Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2014, 22:00

autor: moir

Przegląd MMO (13/04/2014) – m.in. ArcheAge, Black Desert, The Elder Scrolls Online

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. start alfa-testów europejskiej wersji ArcheAge, najnowsze materiały wideo z Black Desert oraz nadchodzącą wielkimi krokami aktualizację The Elder Scrolls Online.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. rozpoczęcie testów alfa ArcheAge w Europie, wysyp materiałów wideo z Black Desert, a także zapowiedź pierwszej dużej aktualizacji The Elder Scrolls Online. Ponadto wspominamy o takich grach jak Aion, The Lord of the Rings oraz World of Warcraft.

ArcheAge

W minionym tygodniu rozpoczęły się oficjalne alfa-testy europejskiej wersji ArcheAge. Podczas ich trwania nie będą obowiązywać żadne umowy poufności, więc możemy spodziewać się sporej ilości wszelkiej maści materiałów. Przedstawiciele wydawcy gry, firmy Trion Worlds, niewykluczaną, że w najbliższym czasie pojawi się szansa na dołączenie do wąskiego grona szczęśliwych testerów – wystarczy śledzić główną stronę produkcji oraz jej profile w mediach społecznościowych. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z najnowszym zwiastunem wypuszczonym dla uczczenia startu alfy, a także obszernym wideo, które szczegółowo omawia kwestie budowy oraz posiadania własnego lokum.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ArcheAge

Black Desert

W sieci każdego dnia pojawiają się nowe materiały wideo ze świetnie zapowiadającego się Black Desert. W ciągu ostatnich kilku dni uwagę wszystkich przykuły zwłaszcza dwa z nich, prezentujące odpowiednio niezwykle efektowny system walki oraz szereg różnorakich aktywności, którymi możemy zajmować się na co dzień w przerwach pomiędzy mordowaniem kolejnych hord przeciwników.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

The Elder Scrolls Online

Zaledwie w kilka dni po oficjalnej premierze The Elder Scrolls Online, twórcy gry, studio ZeniMax Online, zapowiedzieli pierwszą dużą aktualizację swojej produkcji. Tytułowy Craglorn wprowadzi do świata Tamriel zupełnie nową linie fabularną, która przeznaczona będzie dla wysokopoziomowych postaci. Uaktualnienie trafi w ręce graczy jeszcze w ciągu bieżącego miesiąca, choć konkretna data jego debiutu wciąż pozostaje owiana tajemnicą. Zainteresowanych szczegółami odsyłamy do specjalnie przygotowanej przez nas wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls Online

Aion

Długo oczekiwana aktualizacja 4.5 trafiła w końcu na serwery europejskiej edycji Aion. Prócz dodatkowej klasy (EterTech) do świata gry trafiły m.in. nowe instancje. Pełna lista zmian dostępnych w ramach tego uaktualnienia dostępna jest pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Aion

The Lord of the Rings Online

Już niebawem swoje 7. urodziny obchodzić będzie kultowe The Lord of the Rings Online. Z tej okazji twórcy gry przygotowali mnóstwo niespodzianek i jeszcze więcej atrakcji. Świętowanie rozpocznie się 16 kwietnia i potrwa nieprzerwanie przez dwa tygodnie, aż do wtroku 29 kwietnia. Szczegółowy plan nadchodzącego festiwalu znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Lord of the Rings Online

World of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment przygotowała coś specjalnego dla wszystkich zagorzały fanów World of Warcraft. Internetowy serial zatytułowany Azeroth Choppers, którego gwiazdą będzie Paul Teutul Jr. (Amerykański Chopper), zadebiutuje już 17 kwietnia i potrwa aż do czerwca. Jego motywem przewodnim będzie „starcie” dwóch zespołów, które przez 8 kolejnych odcinków będą zajęte projektowaniem i budowaniem motocykla, który zostanie następnie przeniesiony na cyfrowe drogi krainy Azeroth. Po szczegóły odsyłamy do przygotowanej przez nas z tej okazji wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry World of Warcraft