Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2014, 17:05

autor: Ender

The Crew – trzy filmy z rozgrywki

W sieci pojawiły się trzy kilkuminutowe filmy z zapisem rozgrywki, które pochodzą z wyścigowej gry The Crew. Zostały one nagrane podczas konwentu PAX East, odbywającego się w Bostonie. Zobaczymy na nich w akcji różne tryby zabawy.

Na zorganizowanym w Bostonie konwencie PAX East gracze oraz dziennikarze branżowi mieli okazję przetestować grę wyścigową The Crew, która jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, a także komputerach PC. Serwis IGN nagrał na stoisku firmy Ubisoft trzy kilkuminutowe fragmenty rozgrywki z tytułu. Zobaczymy na nich nocny wyścig, pościg off-road oraz jazdę na dokładność, w której gracz musi zaliczać kolejne checkpointy. Przedstawione tryby to tylko jedne z wielu form zabawy, które mają czekać na graczy w ostatecznej wersji produkcji.

The Crew to gra wyścigowa ściśle zintegrowana z trybem multiplayer, która w sprytny sposób łączyć ma nas z siedmioma innymi osobami na zasadach peer-to-peer. Gracze będą mogli ścigać się z innymi zawodnikami na dużej otwartej mapie, przedstawiającej całe Stany Zjednoczone. Przejechanie z jednego wybrzeża wirtualnego USA na drugie zając ma około 90 minut, a zaliczenie całej kampanii około 20 godzin.

  1. Graliśmy w The Crew - Burnout i Test Drive Unlimited w jednym
  2. Oficjalna strona gry The Crew