Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka The Lord of the Rings Online: Helm's Deep (PC)
OkładkaThe Lord of the Rings Online: Helm's Deep (PC)

The Lord of the Rings Online: Helm's Deep PC

Kolejne rozszerzenie do popularnego MMORPG-a stworzonego przez zespół Turbine Entertainment. Jak sugeruje tytuł, dodatek umożliwia wzięcie udziału w Bitwie o Helmowy Jar, czyli największym starciu, jakie do tej pory pojawiło się w The Lord of the Rings Online.

To jest dodatek do gry The Lord of the Rings Online.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | książki | MMORPG | Władca Pierścieni | sieciowe | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Lord of the Rings Online: Helm's Deep Premiera PC

20listopada2013

producent: Turbine Entertainment wydawca: Turbine Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Lord of the Rings Online: Helm's Deep

World of Warcraft

Neverwinter

RIFT

The Lord of the Rings Online: Helm’s Deep do dziewiąty dodatek do gry MMORPG opartej na twórczości J. R. R. Tolkiena. Rozszerzenie opracowało studio Turbine.

Zgodnie z tytułem, dodatek koncentruje się na obronie Helmowego Jaru. Gracze mogą wcielić się w nowego rekruta startującego na 10 poziomie doświadczenia, a następnie wziąć udział w masywnej Bitwie o Rogaty Gród, która jest największym starciem, jakie do tej pory pojawiło się w The Lord of the Rings Online. Sukcesy i porażki graczy wpływają na przebieg całego konfliktu. Ponadto zwycięstwa są sowicie nagradzane cennymi przedmiotami oraz punktami doświadczenia. Dodatek nie ogranicza się jednak tylko do Helmowego Jaru. Rozszerzenie wprowadza do gry również wiele innych nowych terenów umiejscowionych w zachodnich rejonach Rohanu. Możemy zwiedzić m.in. twierdzę Dunharrow oraz miasto Edoras, czyli stolicę krainy.

The Lord of the Rings Online: Helm’s Deep stanowi kolejny rozdział w epickiej historii, rozpoczętej w podstawowej grze i kontynuowanej przez kolejne dodatki. W trakcie przygód spotkamy wiele postaci znanych z książek i filmowych adaptacji, takich jak Aragorn, Eowyn oraz Eomer. Poza obroną mieszkańców Helmowego Jaru naszym zadaniem jest również wspomożenie Króla Theodena w odzyskaniu pełni władzy.

Helm’s Deep umożliwia dalszy rozwój postaci, aż do 95 poziomu doświadczenia. Wprowadza też się spory zestaw nowych umiejętności oraz ulepszone specjalizacje dla każdej z klas. Pewne zmiany zaszły również w systemie walki, dzięki czemu starcia zarówno na ziemi, jak i na koniach mają są teraz bardziej emocjonujące.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.1 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Lord of the Rings Online: Helm's Deep

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

The Lord of the Rings Online: Helm's Deep Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/8