Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2012, 12:03

autor: Kono

Przedpremierowy sukces gry Mass Effect 3 w Polsce

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że liczba egzemplarzy gry Mass Effect 3 zamówionych w Polsce przed premierą przekroczyła już całkowitą liczbę zamówień jej poprzedniej odsłony – Mass Effect 2. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że w Polsce wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej gry na PC zostały wyprzedane.

Chociaż gra Mass Effect 3 nie pojawiła się jeszcze na półkach sklepowych, to już zdążyła osiągnąć spory sukces. Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że liczba zamówień przedpremierowych najnowszej odsłony przygód komandora Sheparda w Polsce zdołała przebić całkowitą liczbę preorderów na Mass Effect 2 na ponad miesiąc przed premierą.

Pobicie przedpremierowego wyniku Mass Effect 2 nie jest jedynym sukcesem trzeciej części serii. Według informacji podanych przez Electronic Arts Polska, wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 3 na PC zostały już w Polsce wyprzedane. Należy jednak zaznaczyć, że wersje kolekcjonerskie na PlayStation 3 i Xboksa 360 nadal są dostępne. W dalszym ciągu można też kupić standardową edycję gry na PC (m.in. w Sklepie Gry-Online).

Przedstawiciele EA Polska poinformowali również o kolejnym bonusie, który zostanie dołączony do wszystkich zamówień przedpremierowych. Jest to przygotowana przez grafika ze studia BioWare, Patryka Olejniczaka, wyjątkowa litografia, opatrzona dodatkowo autografem artysty. Oprócz tego, w sieci pojawił się film ukazujący gwiazdy dubbingu Mass Effect 3 z polskimi napisami.

Mass Effect 3 pojawi się w sklepach 6 marca, w wersji na konsole Xbox 360 i Playstation 3, a także na komputerach PC. Pecetowa wersja tytułu będzie obowiązkowo wymagała aktywacji w serwisie Orgin. Przypominamy również, że już wkrótce, bo 14 lutego, pojawi się demo trzeciej odsłony serii Mass Effect. Zawierać ono będzie zarówno tryb multiplayer, jak i single player. Zwiastun rozgrywki wieloosobowej możecie obejrzeć przechodząc do tej wiadomości.