Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2012, 19:40

autor: Ender

BioWare przedstawia nową bohaterkę oraz aktorów grających w Mass Effect 3

W najnowszym trailerze Mass Effect 3 studio BioWare prezentuje graczom aktorów użyczających głosu głównym postaciom pojawiającym się grze. To doba okazja by zobaczyć twarze osób odgrywających najważniejszych sojuszników i oponentów komandora Sheparda zwłaszcza, że film przedstawia także po raz pierwszy zupełnie nową bohaterkę.

Do marcowej premiery gry Mass Effect 3 pozostało już niewiele czasu, tak więc BioWare z dużą intensywnością serwuje nam kolejne zwiastuny tej produkcji. Najnowszy film promocyjny skupia się na aktorach użyczających głosu postaciom w grze. Jest on o tyle ciekawy, że osoby te zazwyczaj pozostają anonimowe i nie mają okazji pokazać się szerszej rzeszy graczy. Trailer potwierdza, że w rolach znanych z poprzednich części usłyszmy ponownie między innymi: Martina Sheena, wcielającego się w Człowieka Iluzję, Setha Greena jako Jokera, Tricię Helfer w roli komputera pokładowego Normandii, Ali Hillis jako Liarę oraz Freddiego Prinze`a Jr. jako Jamesa Vegę.

BioWare przedstawia nową bohaterkę oraz aktorów grających w Mass Effect 3 - ilustracja #1

Niespodzianką natomiast jest zapowiedź nowej bohaterki o imieniu Diana Allers, którą zagra Jessica Chobot. Według witryny Giantbomb, Allers nie będzie członkinią zespołu Sheparda, a jedną z postaci niezależnych, na które trafimy w czasie naszych przygód. Chobot nie miała dotychczas żadnego doświadczenia aktorskiego i jest znana przede wszystkim ze swojej współpracy z serwisem IGN, gdzie od lat pracuje jako prezenterka i dziennikarka..

Warto dodać, że głosy amerykańskich aktorów usłyszą również po raz pierwszy wszyscy rodzimi gracze, ponieważ Electronic Arts tym razem nie zdecydowało się na produkcję polskiej ścieżki dźwiękowej dla gry. Tytuł trafi do sklepów 9 marca i dostępny będzie na konsolach Playstation 3 i Xbox 360, a także na komputerach PC.