Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2012, 09:13

autor: DogGhost

Anomaly: Warzone Earth, EDGE i inne gry w kolejnej edycji akcji Humble Indie Bundle

W ramach najnowszej odsłony akcji Humble Indie Bundle gracze mogą pobrać zakupiony zestaw gier na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Pakiet obejmuje m.in. gry Anomaly: Warzone Earth oraz World of Goo.

Wczoraj rozpoczęła się kolejna edycja akcji Humble Indie Bundle. Tym razem jej twórcy przygotowali nie lada niespodziankę dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym firmy Google. Obok gier dedykowanych komputerom korzystającym z Windowsa, Linuksa oraz Macintoshom, wszyscy nabywcy pakietu otrzymają również ich wersje przygotowane na Androida.

Podobnie jak dotychczas, to gracze podejmują decyzję, ile chcą zapłacić za zestaw gier, a określona część uiszczonej opłaty trafi do organizacji charytatywnych Child’s Play oraz Electronic Frontier Foundation. Każdy z nabywców pakietu Humble Indie Bundle for Android otrzyma trzy produkcje: Anomaly: Warzone Earth, Osmos oraz EDGE (wraz z wersją Extended). Wszyscy, którzy zapłacą powyżej średniej (obecnie 5,88 dolarów, czyli ok. 19 złotych) dostaną w prezencie grę World of Goo.

Gry dostępne w pakiecie Humble Indie Bundle for Android:

Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie urządzenia mobilne z systemem Android są kompatybilne z wymienionymi grami. Problemy mogą mieć szczególnie osoby korzystające ze starszych modeli smartfonów. Jeżeli chcecie się upewnić, czy uda Wam się uruchomić zakupione produkcje, to pobierzcie stąd ich wersje demo. Dodatkowo należy pamiętać, że żaden z tytułów nie zostanie zainstalowany bezpośrednio z poziomu platformy Android Market. Instrukcję dotyczącą uruchomienia gier znajdziecie w poniższym materiale wideo:

Osoby, które zdecydują się przeznaczyć co najmniej 1 dolara na pakiet Humble Indie Bundle for Android otrzymają możliwość przypisania gier do konta Steam. Tradycją stało się już również dołączanie do zestawu ścieżek muzycznych.

Akcja zakończy się o godzinie 24:00 w nocy z 14 na 15 lutego.

  1. Oficjalna strona akcji Humble Indie Bundle
  2. World of Goo - recenzja gry
  3. Anomaly: Warzone Earth - recenzja gry