Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2012, 09:42

autor: Sarge

Pierwszy dodatek DLC do gry Risen 2: Dark Waters bonusem do pre-orderów

Poznaliśmy szczegóły pierwszego dodatku DLC do nadchodzącej gry Risen 2: Dark Waters. Otrzymają go za darmo osoby, które zamówią przedpremierowo produkcję studia Piranha Bytes.

Firma Deep Silver zapowiedziała pierwszy dodatek DLC do gry Risen 2: Dark Waters. Twórcy udostępnią go za darmo osobom, które zdecydują się na przedpremierowe zamówienie nadchodzącej produkcji.

Pierwszy dodatek DLC do gry Risen 2: Dark Waters bonusem do pre-orderów - ilustracja #1

W ramach rozszerzenia Treasure Island otrzymamy dodatkową przygodę stanowiącą rozwinięcie elementów fabuły z pierwszej odsłony Risen. Gracz będzie musiał znaleźć legendarny skarb kapitana Steelbearda. Położenie ukrytych kosztowności zna Harlok - kucharz na statku pirata.

W czasie zabawy trafimy na nieznaną wyspę oferującą zupełnie nowe środowiska do eksploracji. Nie zabraknie wielu zagadek do rozwiązania i różnego rodzaju dóbr do znalezienia. Autorzy zapowiadają możliwość zdobycia specjalnego przedmiotu dostępnego tylko w tym dodatku DLC, mającego zapewnić poprawienie statystyk głównego bohatera.

Pierwszy dodatek DLC do gry Risen 2: Dark Waters bonusem do pre-orderów - ilustracja #2

Rozszerzenie Treasure Island za darmo otrzymają osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie na produkcję studia Piranha Bytes. Mamy nadzieję, że podobną promocję zaoferują także polskie sklepy. Pozostali gracze będą mieli możliwość zakupu dodatku w serwisach dystrybucji cyfrowej za 800 punktów Microsoftu lub 9,99 euro (ok. 42 złotych).

Risen 2: Dark Waters zadebiutuje 27 kwietnia w Europie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Gra zostanie wydana w naszym kraju przez firmę Cenega. Na razie nie ujawniono żadnych informacji na temat ewentualnej lokalizacji tytułu.