Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2024, 20:09

autor: Zuzanna Domeradzka

Przedmioty kolekcjonerskie w The Sims 4 nabiorą większego znaczenia. Zapowiedziano pakiet Kryształowe cudeńka

Zapowiedziano nowy pakiet akcesoriów do gry The Sims 4. Kryształowe cudeńka w końcu nadadzą kamieniom większy sens. Kolekcjonerzy będą mogli zrobić z nich użytek na kilka sposobów.

Źródło fot. Electronic Arts
i

Sezon sensacji – jak nazwano kilkumiesięczny okres wydawania nowej zawartości do The Sims 4 na początku 2024 roku – trwa w najlepsze. Firma Electronic Arts ujawniła dzisiaj nowy pakiet akcesoriów, który trafi już niedługo do popularnego symulatora życia. DLC nosi tytuł Kryształowe cudeńka i zadebiutuje 29 lutego. Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun pakietu.

Jak można było domyślić się już po wskazówkach udostępnianych wcześniej przez EA, nowe DLC nada większe znaczenie obiektom kolekcjonerskim, które Simy mogą znaleźć poza domem, czyli kamieniom. Do tej pory bryłki te mogliśmy zbierać, szlifować i sprzedawać, ale teraz da się z nich tworzyć nowe przedmioty.

  1. Do The Sims 4 zostanie dodana opcja ręcznego wytwarzania przedmiotów ze znalezionych kamieni i obróbki ich. Personalizowaną biżuterię można sprzedać, założyć lub podarować innemu Simowi podczas zaręczyn. Kryształy posłużą też jako ozdoby fryzur czy ubrań.
  2. Tworzenie „świecidełek” umożliwi nowa umiejętność jubilerstwa.
  3. Pakiet wykorzysta mechanikę cyklu księżyca z „podstawki” – kamienie da się więc zbierać z kryształowego drzewa. Później zaś zostaną one naładowane i zyskają nowe właściwości.

Najpewniej, tak jak za wszystkie inne pakiety akcesoriów, za Kryształowe cudeńka będzie trzeba zapłacić 49,90 zł. Więcej o DLC dowiemy się podczas transmisji, która odbędzie się 28 lutego o godzinie 20:00.

Przypomnijmy, że po premierze kolejnej części serii EA będzie wciąż wspierało The Sims 4. Podstawowa, darmowa wersja projektu Rene ma oferować więcej zawartości niż poprzednia odsłona, ale i tak otrzyma szereg płatnych dodatków.

  1. Strona serii The Sims