Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2018, 14:30

Prototypy fanowskiego remake'u Mortal Kombat i patch 2.0 do gry Kursk - wieści

Dziś piszemy o możliwości ściągnięcia prototypowych wersji fanowskiego remake'u Mortal Kombat (projekt nie zostanie ukończony z powodu interwencji Warner Bros.) oraz o istotnej aktualizacji do polskiej przygodówki Kursk. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Prototypy fanowskiego remake'u Mortal Kombat dostępne do ściągnięcia

Czekaliście na zapowiedziany w 2013 roku fanowski remake pierwszych trzech części kultowej serii Mortal Kombat? Niestety nigdy się go nie doczekacie. Po licznych zawirowaniach z firmą Warner Bros., która posiada obecnie prawa do marki, projekt trafił do kosza, a jego twórcy zajęli się zupełnie nową produkcją, mającą swoim stylem i modelem rozgrywki nawiązywać do klasycznych bijatyk z lat 90. Jeśli jednak jesteście ciekawi, jak mogłyby wyglądać odświeżone gry z cyklu Mortal Kombat, możecie to sprawdzić ściągając prototypy udostępnione przez portal DSOG.

Fanowski remake pierwszych trzech części Mortal Kombat został niestety anulowany. - Prototypy fanowskiego remake'u Mortal Kombat i patch 2.0 do gry Kursk - wieści - wiadomość - 2018-12-19
Fanowski remake pierwszych trzech części Mortal Kombat został niestety anulowany.

W sieci znalazły się dwie wczesne wersje Mortal Kombat Returns, znanego również jako Mortal Kombat HD Remix lub Mortal Kombat HD Remake. Pierwsza została stworzona w GameMakerze i można w niej zagrać Scorpionem lub Sub-Zero. Drugą przygotowano na silniku Unity i wśród dostępnych postaci znalazł się wyłącznie Sub-Zero. Obie można ściągnąć klikając na poniższe linki:

 1. Mortal Kombat Returns (GameMaker)
 2. Mortal Kombat Returns (Unity)

Aktualizacja 2.0 do gry Kursk

Przygodówka Kursk od polskiego studia Jujubee nie miała łatwego startu. Mimo nośnego i interesującego tematu katastrofy tytułowego rosyjskiego okrętu podwodnego z sierpnia 2000 roku, produkcja została mocno skrytykowana przez graczy i media branżowe za liczne niedoróbki, błędy i fatalną optymalizację. Katowiczanie nie zrazili się jednak początkowym niepowodzeniem, przyjęli do wiadomości uwagi społeczności i rozpoczęli pracę nad naprawą swojego dzieła. Ich owocem jest duży patch 2.0, który zadebiutował niedawno na Steamie. Usprawnia on działanie gry, drastycznie skraca czasy ładowania, a także wprowadza nowe animacje, efekty wizualne, dźwięki oraz bardziej przyjazny użytkownikowi interfejs. W międzyczasie pojawiła się również mniejsza aktualizacja, eliminująca kilka pomniejszych bugów. Zmian doczekał się też cyfrowy artbook, do którego twórcy dodali nowe strony. Kolejna duża łatka do Kurska jest już ponoć w drodze. Przypominamy, że tytuł jest na razie dostępny wyłącznie na PC.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Pagan Online
 2. Jump Force
 3. Fighting EX Layer
 4. Goat Simulator: Waste of Space
 5. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Lair of the Lost Lord
 6. Tony Hawk's Skate Jam
 7. Quarantine Circular
 8. Kursk
 9. Kingdom Hearts III
 10. Hytale
 11. Granblue Fantasy: Relink
 12. Fear the Night

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Unheard zwiastun #1
 2. The Church in the Darkness zwiastun fabularny
 3. Super Treasure Arena zwiastun #1
 4. Root Letter: Last Answer zwiastun #1
 5. Operencia: The Stolen Sun zwiastun #1
 6. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - The Lair of the Lost Lord zwiastun #1
 7. Hytale zwiastun #1
 8. Below zwiastun na premierę
 9. BATALJ zwiastun #1