Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Tony Hawk's Skate Jam (AND)

Tony Hawk's Skate Jam

Zręcznościowy symulator jazdy na deskorolce, sygnowany nazwiskiem tytułowej legendy skateboardingu. W Tony Hawk’s Skate Jam odwiedzamy różnorodne skateparki, gdzie wykonujemy widowiskowe triki i stawiamy czoła coraz większym wyzwaniom.

Zręcznościowe | TPP | zagraj za darmo | deskorolka

Okładka Tony Hawk's Skate Jam (AND)

data premiery gry:

13gru2018

iOS

31sty2019

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tony Hawk's Skate Jam to zręcznościowy symulator jazdy na deskorolce, opracowany przez amerykańskie studio Maple Media. Mowa o zespole, w którego portfolio można znaleźć między innymi pokrewną gatunkowo serię Skateboard Party. Opisywany tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play). Co ciekawe, jest to pierwsza produkcja sygnowana nazwiskiem słynnego Tony'ego Hawka (będącego prawdziwą legendą skateboardingu), która nie została wydana przez firmę Activision.

Mechanika

Podobnie jak w popularnym cyklu Tony Hawk’s Pro Skater, w Tony Hawk’s Skate Jam akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy wcielamy się w zawodnika uczącego się jazdy na deskorolce pod okiem samego mistrza. Produkcja oddaje nam do dyspozycji zróżnicowane skateparki, gdzie czekają na wykonanie rozmaite zadania. Te ostatnie wymagają na przykład zdobycia określonej liczby punktów, dostania się w konkretne miejsce czy wykonania wybranej akrobacji. Łączenie trików w widowiskowe kombinacje maksymalizuje nasz wynik, a także ładuje pasek „Hawk Meter”, którego wypełnienie skutkuje przemianą w Tony'ego Hawka.

Z czasem zdobywamy nowych fanów, awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia (rozwijając przy tym atrybuty naszego zawodnika), a także zyskujemy możliwość wzięcia udziału w coraz bardziej prestiżowych turniejach. Ponadto w miarę postępów odblokowujemy deski zróżnicowane pod kątem wyglądu i statystyk.

Tryby gry

Oprócz trybu kariery w grze Tony Hawk's Skate Jam znajdziemy turnieje będące namiastką multiplayerowej rywalizacji. W ich trakcie gracze zdobywają punkty, a na osoby, które w ciągu tygodnia uzbierają ich najwięcej, czekają cenne nagrody.

Kwestie techniczne

Tony Hawk’s Skate Jam posiada trójwymiarową grafikę przyzwoitej jakości. Zmaganiom towarzyszy soundtrack, na który składają się utwory takich zespołów, jak Interpol, Cold Cave, Frontside czy Honduras.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Tony Hawk's Skate Jam

Wymagania wiekowe Tony Hawk's Skate Jam

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS