Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 18 grudnia 2018, 14:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Kto gra w karty... ten wygrywa sprzęt SteelSeries

W ostatni weekend rozegraliśmy pierwszy w historii Friendly Fire turniej Artifacta. Sprawdź kto najlepiej draftował i wygrał słuchawki.

Kto gra w karty... ten wygrywa sprzęt SteelSeries - ilustracja #1

Turniej w Artifact okazał się bardzo zacięty. Po czterech pierwszych rundach nie udało się wyłonić zwycięzcy i niezbędny okazał się dodatkowy mecz finałowy między Frytq (talia czarno/niebiesko/zielona) oraz Mandurem (talia czarno/zielono/czerwona). Obaj zawodnicy dotarli do finału bez pomocy Axe’a czy Drowa, tworząc całkiem skuteczne i uniwersalne talie. Ostatecznie zwyciężył Mandur, zdobywając w ten sposób chwałę, sławę i słuchawki SteelSeries Arctis 3. Frytq musiał zadowolić się drugim miejscem oraz myszką SteelSeries Rival 110.

Kto gra w karty... ten wygrywa sprzęt SteelSeries - ilustracja #2

Wszyscy uczestnicy otrzymali dodatkowo punkty do rankingu drugiego sezonu Friendly Fire. Był to ostatni turniej w tym sezonie, a tym samym już niedługo ogłosimy ostateczne wyniki kilkumiesięcznych zmagań. Kolejne zawody już w przyszłym roku!

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.