Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 grudnia 2017, 14:51

Promocje mobilne na weekend 9-10 grudnia (Ace Attorney, Space Hulk, The Inner World 2)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak gry z serii Ace Attorney, Space Hulk, The Inner World – The Last Wind Monk, The Westport Independent, Table Tennis Touch, Realpolitiks Mobile, Beartopia i So Let Us Melt.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Mobilne konwersje gier z serii Ace Attorney 50% taniej? Bez sprzeciwu! - Promocje mobilne na weekend 9-10 grudnia (Ace Attorney, Space Hulk, The Inner World 2) - wiadomość - 2017-12-08
Mobilne konwersje gier z serii Ace Attorney 50% taniej? Bez sprzeciwu!

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier z serii Ace Attorney (Android)

Firma Capcom uruchomiło wyprzedaż gier z serii Ace Attorney, którą objęła androidowe wersje wszystkich trzech mobilnych konwersji tych tytułów: Apollo Justice: Ace Attorney, Ace Attorney: Dual Destinies oraz Spirit of Justice. Mimo 50-procentowej promocji ceny w dalszym ciągu mogą wydawać się bardzo wysokie, ale musicie wiedzieć, że przygodowy cykl, w którym prowadzimy kryminalne śledztwa i uczestniczy w rozprawach sądowych, jest wart każdych pieniędzy. Cieszy więc, że obecnie można uzyskać do niego dostęp za połowę ceny. Pełna oferta prezentuje się następująco:

 1. Apollo Justice: Ace Attorney – Android: 43,99 zł
 2. Ace Attorney: Dual Destinies – Android: 43,99 zł
 3. Spirit of Justice – Android: 43,99 zł

Space Hulk

50-procentową promocją objęto również obie mobilne wersje gry Space Hulk – taktycznej strategii turowej, stworzonej na podstawie słynnej planszówki autorstwa firmy Games Workshop. W grze kierujemy oddziałem kosmicznych marines z Legionu Krwawych Aniołów i podejmujemy próbę zbadania wraku olbrzymiego statku Grzech Potępienia, gdzie stwierdzono obecność biologicznej rasy genokradów.

 1. Android: 30,99 zł
 1. iOS: 23,99 zł

The Inner World – The Last Wind Monk

Pierwszej obniżki ceny doczekała się wydana przed dwoma tygodniami mobilna wersja gry The Inner World – The Last Wind Monk – pięknie prezentującej się kontynuacji ciepło przyjętej niezależnej przygodówki point’n’click The Inner World. Akcja dwuwymiarowego tytułu osadzona jest trzy lata po wydarzeniach znanych z oryginału – zamieniony w kamień Robert zostaje uwolniony i dowiaduje się, że dynastia fletonosych utraciła dawne wpływy. Celem rozgrywki jest powstrzymanie wroga klanu, powszechnie nielubianego Emila, i przywrócenie statusu quo w krainie Aposia.

 1. Android: 14,99 zł
 1. iOS: 13,99 zł

The Westport Independent

Za 1/5 standardowej ceny nabędziecie obecnie grę symulacyjną The Westport Independent (wyłącznie Google Play). W produkcji studia Double Zero One Zero wcielamy się w redaktora naczelnego gazety wydawanej w fikcyjnym, autorytarnym państwie. Poprzez działalność prasową staramy się wpłynąć na opinię publiczną. Kontrolujemy wszystkie najważniejsze aspekty pracy redakcji, począwszy od zatrudniania dziennikarzy, poprzez selekcjonowanie materiałów do publikacji, na cenzurowaniu i poprawianiu tychże kończąc. Kluczowym elementem rozgrywki jest utrzymywanie dobrych relacji ze współpracownikami oraz opowiedzenie się po stronie władzy lub opozycji.

 1. Android: 3,99 zł

Table Tennis Touch

Za kilka złotych kupicie Table Tennis Touch. Tytuł studia Yakuto w dalszym ciągu nie ma konkurencji, pozostając najlepszą mobilną symulacją tenisa stołowego. Interfejs dotykowy zapewnia pełną kontrolę nad paletką, a zachowaniem piłki rządzi zaawansowany silnik fizyczny. Twórcy zadbali też o dopracowany moduł sztucznej inteligencji, a wisienką na torcie jest świetny tryb multiplayer. Wyprzedaż zawsze oznacza

 1. Android: 3,99 zł

Realpolitiks Mobile

Polskie studio Jujubee przeceniło mobilną wersję gry Realpolitiksudanej strategii czasu rzeczywistego typu grand strategy. W grze zostajemy przywódcą jednej ze współczesnych nacji i podejmujemy próbę zapewnienia dobrobytu naszym obywatelom. Wiąże się to z koniecznością nadzorowania kluczowych aspektów funkcjonowania państwa. Akcja gry toczy się w realiach politycznych początku XXI wieku, ukazując jasne i ciemne odcienie władzy. Produkcja oferuje przy tym sporą swobodę w realizacji celów.

 1. Android: 16,99 zł
 1. iOS: 13,99 zł

Wyprzedaż gier VR (Android) – m.in. Beartopia, DRIFT, Hunters Gate i So Let Us Melt

W tym tygodniu solidnych przecen doczekało się też kilka gier VR, robiących użytek z mobilnych zestawów do wirtualnej rzeczywistości (m.in. Google Daydream + wspierane smartfony). Ofertą objęto m.in. symulacyjną Beartopię, abstrakcyjne DRIFT, grę akcji Hunters Gate oraz emocjonalną opowieść So Let Us Melt od mistrzów gatunku ze studia The Chinese Room, twórców Dear Esther oraz Everybody’s Gone to the Rapture.

 1. Beartopia – Android: 32,99 zł
 2. City Defender VR – Android: za darmo
 3. DRIFT – Android: 25,99 zł
 4. Hunters Gate – Android: 19 zł
 5. So Let Us Melt – Android: 14,99 zł
 6. Spark of Light – Android: 9,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Lucius Demake, Runic Rampage i Infamous Machine

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Są wśród nich emulator konsoli Game Boy Color GO Boy! Pro, przygodówka Infamous Machine, dwuwymiarowy demake mrocznego Luciusa oraz hack’n’slash Runic Rampage. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Coin Princess V – Android: za darmo / iOS: za darmo
 2. GO Boy! Pro – GBC Emulator – Android: 3,99 zł
 3. Infamous Machine – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Infinity Dungeon – Android: za darmo / iOS: za darmo
 5. Lucius Demake – Android: ok. 5 zł
 6. Runic Rampage – Android: 10,99 zł
 7. Streets of Rage Classic – iOS: za darmo
 8. Super Party Sports: Football Premium – Android: 2,59 zł / iOS: 1,99 zł
 9. Warrior Chess – Android: 2,89 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej