Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 października 2016, 11:55

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 8-9 października (m.in. Hero Siege, Carmageddon, cykl Grand Theft Auto)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Hero Siege, Carmageddon, Adventure of Poco Eco, Catan, Prison Run and Gun oraz cyklu Grand Theft Auto.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Hero Siege: Pocket Edition

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Potężnej, 88-procentowej przeceny doczekała się gra Hero Siege: Pocket Edition od studia Panic Art. Mamy tu do czynienia z dwuwymiarowym hack’n’slashem z elementami roguelike, w którym wcielamy się z jednego z kilku śmiałków, przemierzamy rozległe, losowo generowane poziomy i walczymy z setkami wrogów. Tytuł oferuje obszerną kampanię, ale najwięcej radości dostarcza w trybie wieloosobowym dla czterech osób. Jednym z największych zarzutów względem edycji mobilnej była jej wysoka cena – dzięki tej promocji problem został tymczasowo rozwiązany.

Adventures of Poco Eco

Android: ok. 9 zł

Kolejnej w tym roku 33-procentowej obniżki ceny doczekała się gra Adventures of Poco Eco – przygodówka z elementami logicznymi, kładącą nacisk na eksplorację audiowizualnego świata. Bohaterem opowieści jest mały stworek Poco, który wyrusza na poszukiwania Zagubionych Dźwięków. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość całego plemienia. Zachwycający, inspirowany muzyką projekt świata cieszy oko pięknym stylem graficznym i ujmującym soundtrackiem.

Carmageddon

Android: za darmo / iOS: za darmo

Mobilny port Carmageddon – słynnej gry wyścigowej z 1997 roku – doczekał się zmiany modelu biznesowego. Produkcja, którą dotąd można było nabyć za kilka złotych, będzie oferowana za darmo (twórcy czerpią zyski za pomocą wewnętrznych reklam). Produkcja w wydaniu na Androida i iOS jest nieco usprawnionym wydaniem oryginalnej produkcji. Zabawa polega na braniu udziału w morderczych wyścigach, w których nie tylko trzeba dojechać do mety, najlepiej na pierwszym miejscu, ale także walczyć z innymi kierowcami i rozjeżdżać przechodniów.

Prison Run and Gun

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Za połowę ceny kupicie obecnie Prison Run and Gun – dwuwymiarową platformówkę, w której gracz podejmuje próbę ucieczki z więzienia. Rozgrywkę cechuje duża dynamika: postać porusza się z dużą prędkością, a wysoki poziom trudności nie wybacza błędów. Na szczęście sterowanie jest dopracowane i prawie nigdy nie sprawia problemów. Idealna propozycja dla fanów hardkorowych zręcznościówek.

Catan

Android: 50 groszy

Zaledwie 50 groszy kosztuje teraz androidowa odsłona Catan. Tytuł jest adaptacją popularnej gry planszowej, w której gracze wcielają się w role kolonizatorów zasiedlających nowy nieznany ląd. Uczestnicy zabawy zajmują się zakładaniem osad i miast oraz gromadzeniem surowców, dzięki którym mogą rozwijać swoje włości. Autorzy edycji mobilnej przygotowali długą kampanię dla pojedynczego gracza oraz opcję multiplayer dla maksymalnie czterech osób (także w trybie międzyplatformowym). Tytuł możecie oczywiście rozbudować o różnorakie dodatki.

Talisman: Digital Edition

Android: 14,99 zł / iOS: ok. 17 zł

W tym tygodniu o połowę została obniżona cena Talisman: Digital Edition – elektronicznej wersji jednej z najpopularniejszych gier planszowych fantasy w historii. Ciesząca się sporym uznaniem produkcja jest kompleksową adaptacją, pozwalająca toczyć zmagania w pojedynkę, w lokalnym multiplayerze, a także przez sieć z graczami z całego świata. Twórcy regularnie wypuszczają do niej dodatki w postaci rozszerzeń oraz paczek z bohaterami.  Dla fanów planszówek fantasy rzecz obowiązkowa.

Wyprzedaż gier z serii Grand Theft Auto (iOS)

Studio Rockstar uruchomiło wyprzedaż mobilnych odsłon cyklu Grand Theft Auto. Przeceny są naprawdę solidne, więc jeśli dotąd nie mogliście przekonać się do zakupu, właśnie nadarza się świetna okazja do nadrobienia zaległości. Każda z wymienionych produkcji to potężny sandboks, który zapewnia co najmniej kilkadziesiąt godzin wyśmienitej zabawy. Konwersje zostały delikatnie podrasowane i mimo trudnego do opanowania sterowania są ze wszech miar udane.

  • Grand Theft Auto III – iOS: ok. 9 zł
  • Grand Theft Auto: Vice City – iOS: ok. 9 zł
  • Grand Theft Auto: San Andreas – iOS: ok. 13 zł
  • Grand Theft Auto: Liberty City Stories – iOS: ok. 9 zł
  • Grand Theft Auto: Chinatown Wars – iOS: ok. 9 zł

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – Roman Empire i Mroczne Arkana: Carnival

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. W tym tygodniu godnej uwagi przeceny doczekała się przygodówka typu HOPA Mroczne Arkana: Carnival od studia Artifex Mundi, a do niedzieli w niższej cenie można nabyć jeszcze strategię Roman Empire. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: