Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2016, 12:42

Call of Duty Infinite Warfare - poznaliśmy zawartość i terminy otwartej bety

Studio Infinity Ward i firma Activision ujawniły nowe informacje na temat nadchodzących otwartych testów Call of Duty: Infinite Warfare. Podano terminy ich rozpoczęcia i zakończenia na różnych platformach, jak również opisano, jakie tryby oraz mapy zostaną udostępnione podczas bety.

Od premiery Call of Duty: Infinite Warfare dzieli nas już niecały miesiąc. Zanim jednak gra trafi do sprzedaży gracze otrzymają okazję przetestowania trybu multiplayer w otwartej becie. Twórcy, czyli ludzie ze studia Infinity Ward, właśnie ujawnili, co dokładnie zostanie udostępnione podczas tych testów.

Testy ruszą w przyszłym tygodniu. - Call of Duty Infinite Warfare - poznaliśmy zawartość i terminy otwartej bety - wiadomość - 2016-10-10
Testy ruszą w przyszłym tygodniu.

Jak już ujawniono jakiś czas temu, w testach wezmą udział wyłącznie użytkownicy konsol. Tym razem pecetowcy zmuszeni zostaną do obejścia się smakiem. Nawet jednak konsolowcy nie będą traktowani równo. Posiadacze PlayStation 4 rozpoczną bowiem zabawę 14 października, podczas gdy osoby z Xboksem One dopiero tydzień później, czyli 21 października. Na obu platformach beta dobiegnie końca 24 października. Tym samym okno testowe dla użytkowników konsoli firmy Microsoft wyniesie raptem trzy dni.

Podczas testów gracze będą mogli wypróbować wszystkie sześć typów tzw. Combat Rigs, czyli specjalnych pancerzy pełniących rolę podobną do klas. W połowie meczu otrzymamy okazję do zmiany pancerza na inny, jeśli zdecydujemy, że tego wymaga sytuacja.

Otwarta beta zawierać ma trzy mapy:

  1. Frontier umożliwi walkę na wycinku stacji kosmicznej orbitującej wokół Neptuna.
  2. Frost pozwoli na starcia w stacji badawczej zlokalizowanej na skutej lodem powierzchni Europy, czyli jednego z księżyców Jowisza.
  3. Throwback - mapa na fragmencie gigantycznej stacji kosmicznej, który zabudowano tak, aby przypominał amerykańską ulicę z lat 50. ubiegłego wieku.

Podczas bety zagramy w kilka znanych trybów (takich jak Team Deathmatch, Domination czy Kill Confirmed). Do tego dojdzie nowość nazwana Defender, w której zmuszeni zostaniemy do trzymania się w pobliżu drona, a wygrana przypadnie drużynie, która na koniec meczu będzie mieć więcej czasu spędzonego przy maszynie. Wszystkie te tryby nie będą dostępne do swobodnego wyboru i zamiast tego udostępniane mają być rotacyjnie.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Infinite Warfare zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 4 listopada tego roku.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy
  3. Call of Duty: Modern Warfare Remastered i Infinite Warfare na targach Gamescom 2016