Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 stycznia 2016, 10:32

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 30-31 stycznia (m.in. Hitman: Sniper, Motorsport Manager, Surgeon Simulator)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Hitman: Sniper, I Am Bread, Motorsport Manager, Ghosts of Memories, Adventures of Poco Eco, seria Doom & Destiny oraz Surgeon Simulator.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Hitman: Sniper

Android: ok. 11 zł / iOS: ok. 8 zł

Jeśli są wśród Was fani przygód Agenta 47, preferujący działanie z ukrycia, to polecam Wam grę Hitman: Sniper od firmy Square Enix. Specjalna odsłona kultowej serii jest udaną strzelanką snajperską, w której przebywając w jednym, odległym miejscu, eliminujemy z wskazane cele. Dobrze zaprojektowane mapy, umożliwiające aranżowanie „nieszczęśliwym wypadków”, i duża swoboda w zakresie planowania akcji czynią z zabawy w Hitman: Sniper bardzo ciekawe doświadczenie. Gra jest też regularnie aktualizowana i rozbudowywana o nową zawartość (m.in. poziomy).

Wyprzedaż gier Bossa Studios (Android/iOS)

Miłym zaskoczeniem okazała się wyprzedaż przygotowana przez Bossa Studios. W efekcie za nieduże pieniądze możecie nabyć zestaw świetnych produkcji, że wspomnę tylko o zupełnie objechanym symulatorze chirurga Surgeon Simulator, niezwykle poruszającej platformówce Thomas Was Alone, prostym, ale jakże pociesznym RPG-u Deep Dungeons of Doom, a także przypowiastce o byciu kromką chleba I Am Bread. Pełna oferta prezentuje się następująco:

Ghosts of Memories

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Przez kilka najbliższych dni za ledwie kilka złotych możecie nabyć Ghosts of Memories autorstwa polskiego studia Paplus International z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Tytuł jest oniryczną grą logiczną z elementami przygowoymi. Podobnie jak w Monument Valley, które było niewątpliwą inspiracją dla twórców, akcję obserwujemy z rzutu izometrycznego. Ta forma prezentacji sprzyja projektowaniu ciekawych zagadek środowiskowych, wykorzystujących rozmaite mechanizmy i zjawiska, takie jak złudzenia optyczne. I choć Ghosts of Memories ma do zaoferowania znacznie więcej, skojarzenia z ubiegłorocznym hitem studia ustwo nasuwają się same.

Motorsport Manager

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

66% obniżki ceny doczekał się doskonały wyścigowy manager Motorsport Manager. W produkcji autorstwa Christiana Westa zarządzamy drużyną wyścigową, zatrudniamy kierowców i techników, inwestujemy w nowe technologie i ulepszamy bolidy. Dokonujemy tego w jednym konkretnym celu – aby rozdawać karty podczas samych wyścigów. W ich trakcie podejmujemy liczne, trudne decyzje, mogące zdecydować o sukcesie lub porażce.

Adventure of Poco Eco

Android: 4,99 zł / iOS: ok. 4 zł

Za połowę dotychczasowej ceny kupicie teraz Adventures of Poco Eco, grę przygodową z elementami logicznymi, kładącą nacisk na eksplorację audiowizualnego świata. Bohaterem opowieści jest mały stworek Poco, który wyrusza na poszukiwania Zagubionych Dźwięków. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość całego plemienia. Zachwycający, inspirowany muzyką projekt świata idzie tu w parze z piękną grafiką i ujmującym soundtrackiem.

Wyprzedaż gier z serii Chainsaw Warrior (Android)

Studio Auroch Digital zorganizowało wyprzedaż obu odsłon serii Chainsaw Warrior. Mamy tu do czynienia z wyjątkowymi, bo stawiającymi na rozgrywkę solową, planszówkami. W grach trafiamy do futurystycznego Nowego Jorku i wcielamy się w tytułowego żołnierza, który za pomocą piły łańcuchowej odpiera inwazję sił zła. W pierwszej części walczy z potworami przybyłymi z innego wymiaru, natomiast w „dwójce” mierzy się z ożywionymi trupami Azteków. Obniżka na poziomie 80% niewątpliwie kusi.

  • Chainsaw Warrior – Android: ok. 6 zł
  • Chainsaw Warrior: Lords of the Night – Android: ok. 6 zł

Wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny (Android)

Studio Heartbit Interactive ogłosiło wielką, letnią wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny. Jeden z najlepszych mobilnych cyklów RPG, wzorowany na klasycznych produkcjach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów. Miłośnicy fabularnych gier stołowych zostali wzięci przez pomyłkę za bohaterów świata fantasy i teraz muszą o niego odpowiednio zadbać. Akcja obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, ale w różnych okresach czasowych, co przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie trzeba przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – Drift Mania: Street Outlaws i The Bridge

Zapraszamy do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Tym razem mamy dla Was trzy propozycje: grę wyścigową Drift Mania: Street Outlaws, strategię turową Sengoku Jidai oraz piękną wizualnie, platformową grę logiczną The Bridge. Pełna oferta prezentuje się następująco: