Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 maja 2015, 11:37

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 30-31 maja (m.in. Traps n' Gemstones, Nightmares from the Deep 2, Blek)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Traps n' Gemstones, Nightmares from the Deep 2, Blek, Assassin's Creed Pirates i najnowszej odsłonie promocji Humble Mobile Bundle.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Traps n' Gemstones

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 20 zł

Dzisiejszy przegląd najciekawszych promocji mobilnych rozpoczynamy od znakomitej platformówki typu metroidvania, zatytułowanej Traps n’ Gemstones. W grze wcielamy się w poszukiwacza przygód, który przybywa do Egiptu celem odkrycia sekretów, jakie skrywa pewien potężny grobowiec. Rozległy kompleks składa się z dziesiątków korytarzy, grot i ukrytych przejść. W gromadzeniu kosztowności przeszkadzają pułapki, proste zagadki środowiskowe, a także różnego rodzaju przeciwnicy, strzegący uparcie tajemnic grobowca. Póki co, obniżki doczekała się wyłącznie wersja na iOS, ale wiele wskazuje na to, że na dniach przeceniona zostanie także edycja na Androida.

Nightmares from the Deep: The Siren’s Call

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 20 zł – iOS (iPhone): ok. 4 zł; iOS (iPad): ok. 8 zł

Nightmares from the Deep: The Siren’s Call to druga odsłona jednej z najlepiej przyjętych serii przygodówek typu ukryte obiekty od zabrzańskiego studia Artifex Mundi. W grze ponownie wcielamy się kustoszkę karaibskiego muzeum piratów i, jak w każdej typowej grze typu ukryte obiekty, rozgrywka sprowadza się głównie do eksploracji kolejnych lokacji, rozwiązywania łamigłówek oraz odnajdywania ukrytych przedmiotów, niezbędnych do wykonania zadania. W tym przypadku różnicę robią jednak ciekawe zaprojektowane, liczne mini-gierki.

Blek

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Kolejnej przeceny w App Store doczekała się szerzej nieznana, unikalna gra logiczna Blek. W dziele austriackiego studia kunami brother stajemy przed zadaniem zebrania wszystkich kolorowych kulek, jakie znajdują się na planszy. Dokonujemy tego w wyjątkowy sposób, mianowicie rysując w obrębie pola gry krótką linię (o dowolnym kształcie). Po chwili naniesiona na pole gry kreska zostaje ożywiona, powtarzając w nieskończoność ruch wykonany przez użytkownika. Szybko rosnący poziom trudności czyni z Blek nie lada wyzwanie. W planach jest też rychła obniżka ceny odsłony androidowej.

Hyper Square

iOS: za darmo; wcześniej ok. 8 zł

Z kolei za darmo w tym tygodniu użytkownicy iOS mogą pobrać zręcznościową grę logiczną Hyper Square. W dziele studia Team Signal Games umieszczamy różne, jeśli chodzi o wielkość i ułożenie, kwadraty w pasujących do nich ramkach. Musimy tego dokonać możliwie jak najszybciej, aby przetrwać na placu boju przez jak najdłuższy czas.

Humble Artifex Mundi Mobile Bundle – m.in. Clockwork Tales, cykl Time Mysteries i Grim Legends

Ciągle trwa akcja Humble Mobile Bundle, w której od kilku dni znajdziemy przygodówki zabrzańskiej firmy Artifex Mundi. Organizatorzy dorzucili ostatnio do puli klucze Steam, umożliwiające pobranie z platformy firmy Valve wersji pecetowych. Przypominam, że za dowolną wpłatę uzyskacie dostęp do: Deadly Puzzles, Time Mysteries oraz Clockwork Tales. Kwota wyższa niż aktualna średnia (tj. 6,09 dolarów, czyli około 22 złotych) odblokowuje dodatkowo: Demon Hunter, Grim Legends, Time Mysteries 2 oraz Time Mysteries 3. Natomiast przelew w wysokości 9 dolarów, czyli ok. 33 zł zapewnia jeszcze dwie pozycje: Grim Legends 2 i Enigmatis 2. Akcja dobiegnie końca 1 czerwca.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Wystartowała kolejna edycja akcji promocyjnej Okazje Red Stripe, kierowanej do właścicieli smartfonów z systemem Windows Phone. Obecnie taniej o co najmniej 50% można kupić: morską grę akcji Assassin’s Creed Pirates, strategię tower defense MythDefense LF, zabawne wyścigi Jaggy Race! Oraz edukacyjne Michael’s Math Zoo. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: