Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 sierpnia 2017, 14:51

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 26-27 sierpnia (Another World, F1 2016, To the Moon)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Another World, F1 2016, To the Moon, Templay Battleforce RPG, Demon's Rise 2: Lords of Chaos, A Dark Room, Crypt of the Necrodancer oraz The Firm.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Aktualnie za 50 groszy możecie zapoznać się z jedną z najbardziej kultowych produkcji w historii – Another World. - Promocje mobilne na weekend 26-27 sierpnia (Another World, F1 2016, To the Moon) - wiadomość - 2017-08-25
Aktualnie za 50 groszy możecie zapoznać się z jedną z najbardziej kultowych produkcji w historii – Another World.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Another World

Promocją 50-groszową na platformie Google Play objęto w tym tygodniu obrośniętą niemałym kultem przygodową grę akcji Another World. Mamy tu do czynienia z odświeżoną wersją dzieła Erica Chahiego, przygotowaną z okazji 20-lecia marki. Gracz wciela się w młodego naukowca Lestera Knighta Chaykina, który wskutek nieudanego eksperymentu trafia do pełnego niebezpieczeństw, obcego świata. Pod względem rozgrywki tytuł stanowi połączenie przygodówki, gry akcji i platformówki 2D. Zmiany w stosunku do oryginału z 1991 roku objęły m.in. dodanie trzech poziomów trudności, unowocześnienie oprawy graficznej (np. rozdzielczość HD) i zremasterowanie ścieżki dźwiękowej.

 1. Android: 50 groszy

F1 2016

Z okazji premiery konsolowo-pecetowego F1 2017 kolejnej przeceny – największej w tym roku – doczekała się mobilna wersja gry wyścigowej F1 2016. Studio Codemasters postanowiło nie iść na niemal żaden kompromis i zaserwowało nam w pełni profesjonalną próbę przeniesienia atmosfery F1 na ekrany smartfonów i tabletów. Tytuł cieszy oko wysokiej jakości oprawą graficzną i oferuje zaawansowany model jazdy, któremu towarzyszy realistyczny silnik fizyczny zawiadujący zachowaniem bolidów. Oczywiście twórcy pozyskali wszelkie licencje, dzięki czemu wyścigi odbywają się na torach znanych z regularnego sezonu F1, z udziałem wszystkich oficjalnych zespołów i kierowców. Jedyną rysą wydaje się być brak opcji wieloosobowej.

 1. Android: ok. 6 zł
 2. iOS: 4,99 zł

To the Moon

Promocją objęto również jedną z bardziej emocjonalnych pozycji ostatnich lat – przygodówkę To The Moon. Kierujemy w niej poczynaniami dwójki naukowców z firmy Sigmund Corp., oferującej ludziom możliwość przeniesienia się do własnych wspomnień i pokierowania swoim życiem w taki sposób, aby przeżyć największe, niespełnione marzenia. W ten właśnie sposób para bohaterów trafia do umysłu schorowanego staruszka imieniem Johnny, którego marzeniem życia była zawsze podróż na księżyc, a zadaniem graczy będzie mu to umożliwić. W tym celu rozmawiamy z napotkanymi postaciami i gromadzimy przeróżne przedmioty, które pozwalają przenieść się do najmłodszych lat Johnny’ego. Całość łączy sporą dawkę humoru z dramatem i momentami tragicznymi, związanymi z życiem staruszka.

 1. Android: 7,99 zł

Templar Battleforce RPG

W ubiegłym tygodniu bracia Trese przecenili kilka produkcji ze swojego katalogu, a obecnie za mniej niż połowę standardowej ceny kupicie turową grę strategiczną z silnie zarysowanymi elementami RPG Templar Battleforce. W grze przejmujemy kontrolę nad oddziałem gwiezdnych templariuszy, którzy toczą zaciekłe boje ze starożytną rasą Narvidian. Na ich drodze stają krwiożercze xenosy, gwiezdni piraci, heretycy i całe inne zapomniane zło. Walki odbywają się w ramach obszernej kampanii solowej, podzielonej na 45 intensywnych scenariuszy. Do zadań gracza należy nie tylko dowodzenie oddziałem, ale też rekrutacja nowych żołnierzy oraz planowanie ich rozwoju, w tym ulepszanie znajdujących się na wyposażeniu Leviathanów, czyli swego rodzaju kombinezonów bojowych.

 1. Android: 21,99 zł

Demon’s Rise 2: Lords of Chaos

Na platformie Google Play kupicie znów taniej turowego RPG-a Demon’s Rise 2. Utrzymana w klimacie fantasy produkcja studia Wave Light Games zaskakuje obszernością – kampania fabularna wystarcza na około 80 godzin. W tym czasie gracz eksploruje sprawnie zaprojektowany świat, tocząc zaciekłe boje z rozmaitymi przeciwnikami. Turowa, taktyczna mechanika walki jest bardzo rozbudowana, a piętnaście klas postaci pozwala zbudować drużynę idealnie wpisującą się w predyspozycje gracza. Jednocześnie tytuł cieszy oko ładną oprawą graficzną.

 1. Android: ok. 7 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. A Dark Room, The Firm, Shan Gui, Crypt of the Necrodancer

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. logiczna zręcznościówka The Firm, piłkarskie Pixel Cup Soccer 16, tekstowy horror A Dark Room, przygodówka typu visual-novel Shan Gui i rytmiczny roguelike Crypt of the Necrodancer Pocket Edition. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. A Dark Room – Android: za darmo
 2. Bridge Constructor: Medieval – Windows Phone: 4,49 zł
 3. Cognition Game – iOS: za darmo
 4. Crypt of the Necrodancer Pocket Edition – iOS: 8,99 zł
 5. Endless Fables: Klątwa Minotaura – Windows Phone: 8,99 zł
 6. Enigmatis 3: Cień Karkhali – Windows Phone: 13,99 zł
 7. Oblicza Iluzji: Ukryta Moc – Windows Phone: 13,99 zł
 8. Pixel Cup Soccer 16 – Android: ok. 9 zł
 9. Prison Run and Gun – Android: ok. 2 zł
 10. Shan Gui – Android: za darmo
 11. Solitairica – iOS: 4,99 zł
 12. TA: Little Red Riding Hood – Android: za darmo
 13. Tallowmere – Android: 4,49 zł / iOS: 4,99 zł
 14. The Firm – Android: za darmo
 15. Tour de France 2016 – The Game – Android: za darmo
 16. Train Conductor 2: USA – Android: 3,49 zł
 17. Yuri – iOS: za darmo

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.