Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 kwietnia 2016, 10:50

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 23-24 kwietnia (m.in. Hitman GO, Please, Don't Touch Anything, Don't Starve: PE)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Hitman GO, Lara Croft GO, Please, Don't Touch Anything, Don't Starve: Pocket Edition, Evoland i Airline Tycoon Deluxe.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Wyprzedaż gier firmy Square Enix (Android/iOS/WP) – m.in. Hitman GO i Lara Croft GO

Z okazji drugiej rocznicy wydania turowej gry logicznej Hitman GO, firma Square Enix zdecydowała się obniżyć cenę kilku gier ze swojej mobilnej oferty. Oprócz nietypowej odsłony przygód Agenta 47, przeceny doczekała się gra snajperska Hitman: Sniper oraz przygodowo-logiczna Lara Croft GO. Pełna oferta, uwzględniająca także odsłony przeznaczone na smartfony z systemem Windows Phone, prezentuje się następująco:

Please, Don't Touch Anything

Android: ok. 10 zł

Obniżki ceny doczekała się wreszcie androidowa wersja niecodziennej gry logicznej Please, Don’t Touch Anything. Tuż po uruchomieniu produkcji trafiamy przed panel z ekranem przedstawiającym bliżej nieokreślone miasto i jednym tylko, czerwonym przyciskiem, przywodzącym nuklearne skojarzenia. Celem rozgrywki jest rozwikłanie 25 nieoczywistych łamigłówek. Zabawie towarzyszy iście zimnowojenna atmosfera, potęgowana przez mocno oldskulową oprawę audiowizualną.

Wyprzedaż gier z katalogu Playdigious (Android/iOS) – m.in. Evoland i Mechanic Escape

W tym tygodniu obrodziło w wyprzedaże katalogów poszczególnych wydawców. Mogliście się już zapoznać z ofertą Square Enix, a teraz chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na propozycje firmy Playdigious. Obniżki doczekały się następujące pozycje: nietypowa gra cRPG Evoland, pozwalająca prześledzić wszystkie etapy rozwoju tego gatunku, bardzo dobrze oceniana platformówka Mechanic Escape oraz piękna wizualnie, logiczna zręcznościówka Puddle+.

Wyprzedaż gier studia HandyGames (Android) – m.in. Townsmen i Guns’n’Glory

Kolejna wyprzedaż – przeznaczona tym razem wyłącznie dla użytkowników Androida – obejmuje produkcje studia HandyGames. Dużą część gier z katalogu dewelopera możecie obecnie nabyć za 70 groszy (promocją objęto edycje premium tytułów oferowanych także w modelu free-to-play), a trzeba przyznać, że nie brakuje wśród nich pozycji naprawdę solidnych, szczególnie z punktu widzenia fanów strategii. Oto pełna oferta promocyjna:

 • 1941 Frozen Front Premium – Android: 70 groszy
 • 1942 Pacific Front Premium – Android: 70 groszy
 • 1944 Burning Bridges Premium – Android: 70 groszy
 • Aces of the Luftwaffe Premium – Android: 70 groszy
 • Clouds & Sheep 2 Premium – Android: 70 groszy
 • Devils & Demons Premium – Android: 70 groszy
 • Dynamite Fishing Premium – Android: 70 groszy
 • Guns'n'Glory Heroes Premium – Android: 70 groszy
 • Guns'n'Glory WW2 Premium – Android: 70 groszy
 • Guns'n'Glory Zombies Premium – Android: 70 groszy
 • I Slay Zombies – Android: 70 groszy
 • Save the Puppies Premium – Android: 70 groszy
 • SPS: Football Premium – Android: 70 groszy
 • Stage Dive Legends Premium – Android: 70 groszy
 • Townsmen Premium – Android: 70 groszy

Airline Tycoon Deluxe

Android: ok. 16 zł

30-procentowej obniżki doczekał się również mobilny port jednej z najciekawszych pecetowych strategii ekonomicznych w historii – Airline Tycoon, autorstwa zamkniętego w 2012 roku niemieckiego studia Spellbound Entertainment. W grze wcielamy się we właściciela jednej z czterech linii lotniczych i dokładamy wszelkich starań, aby wywindować naszą firmę na sam szczyt podniebnego biznesu. Produkcja jest oferowana na platformie Google Play w rozbudowanej wersji Deluxe, wzbogaconej m.in. o 20 nowych lotnisk.

Don’t Starve: Pocket Edition

iOS: ok. 13 zł

40-procentowej przeceny doczekała się gra Don’t Starve: Pocket Edition. W mobilną odsłonę survivalowego hitu studia Klei Entertainment w dalszym ciągu można zagrać jedynie na iPhonie i iPadzie – mimo krążących od dłuższego czasu zapowiedzi, nie doczekaliśmy jeszcze debiutu edycji przeznaczonej na smartfony i tablety z Androidem. W grze wcielamy się w naukowca Wilsona, który w wyniku działań demona trafia do dziczy i musi wykorzystać swoją wiedzę oraz umiejętności, aby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. W skład mobilnego pakietu wchodzi podstawowa przygoda i dodatek Reign of Giants.

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: