Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 lipca 2017, 15:17

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 22-23 lipca (Football Manager Mobile 2017, Metal Slug, To The Moon)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Football Manager Mobile 2017, serie Metal Slug i The King of Fighters, To The Moon, Grim Fandango Remastered, Broken Sword 2: The Smoking Mirror - Remastered i Card Wars Adventure Time.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Spragnieni fani futbolu nie tylko doczekali się startu nowego sezonu, ale też solidnej przeceny Football Manager Mobile 2017. - Promocje mobilne na weekend 22-23 lipca (Football Manager Mobile 2017, Metal Slug, To The Moon) - wiadomość - 2017-07-21
Spragnieni fani futbolu nie tylko doczekali się startu nowego sezonu, ale też solidnej przeceny Football Manager Mobile 2017.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Football Manager Mobile 2017

Ruszyła Ekstraklasa i z tej okazji nic nie ucieszy fana futbolu bardziej od solidnej przeceny mobilnej odsłony najlepszego menedżera piłkarskiego w historii. 65% taniej kupicie Football Manager Mobile 2017specjalną, mobilną odsłonę serii, kontynuującą tradycje Football Manager Handheld. W porównaniu do znacznie droższej edycji Touch mamy tu do czynienia z uproszczoną i szybszą adaptacją słynnej pecetowej produkcji. Gracz wciela się w menedżera drużyny piłkarskiej i rozwija ją, celując w najważniejsze trofea. Gra korzysta z pokaźnej bazy danych (ale nie tak obszernej), obejmującej kluby z wielu lig, głównie europejskich. Do zadań użytkownika należy m.in. dokonywanie transferów, planowanie treningu, ustalanie składu, kształtowanie taktyki, a także dbanie o finanse klubu. W edycji Mobile zrezygnowano z wielu aspektów biznesowych, nie uświadczymy tu też trójwymiarowej silnika meczowego.

 1. Android: 14,99 zł

Wyprzedaż gier studia SNK Playmore (Android/iOS) – m.in. serie Metal Slug i The King of Fighters

Kolejną atrakcją jest wyprzedaż firmy SNK Playmore, która ponad rok trzymała nas w promocyjnej niepewności. Na szczęście w końcu doczekaliśmy się obniżenia ceny sporej części katalogu tego japońskiego producenta i wydawcy. W efekcie otrzymaliśmy możliwość nabycia za kilka złotych wielu godnych uwagi hitów, pokroju gier z serii Metal Slug, The King of Fighters czy Garou: Mark of the Wolves. Z pełną ofertą wyprzedaży zapoznacie się poniżej:

 1. Blazing Star – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Metal Slug – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 3. Metal Slug 2 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 4. Metal Slug 3 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Metal Slug X – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 6. Samurai Shodown II – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 7. Garou: Mark of the Wolves – Android: 8,99 zł / iOS: 8,99 zł
 8. Fatal Fury Special – Android: 8,99 zł / iOS: 8,99 zł
 9. The King of Fighters ’97 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł
 10. The King of Fighters ’98 – Android: 4,99 zł / iOS: 4,99 zł

Broken Sword 2: The Smoking Mirror – Remastered

Kilka złotych taniej kupicie klasyczną grę przygodową Broken Sword 2: The Smoking Mirror w wersji Remastered. Tytuł kontynuuje niezwykłą historię poszukiwaczy przygód George’a i Nico. Tym razem fabuła obraca się wokół demonicznych mocy starożytnej cywilizacji Majów. Rozgrywka sprowadza się do eksplorowania lokacji, prowadzenia rozmów, zbierania przedmiotów i rozwiązywania zagadek. W edycji Remastered ulepszono warstwę graficzną gry (m.in. animowane twarze bohaterów, poprawione kadry i tła), odświeżono ścieżkę dźwiękową, wprowadzono system podpowiedzi oraz dziennik. Nie zabrakło również prezentu w postaci interaktywnego komiksu autorstwa Dave’a Gibbonsa (Watchmen).

 1. Android: 15,99 zł

To The Moon

Z kolei za połowę ceny można nabyć jedną z bardziej emocjonalnych pozycji ostatnich lat – przygodówkę To The Moon. W To The Moon kierujemy poczynaniami dwójki naukowców z firmy Sigmund Corp., oferującej ludziom możliwość przeniesienia się do własnych wspomnień i pokierowania swoim życiem w taki sposób, aby przeżyć największe, niespełnione marzenia. W ten właśnie sposób, para bohaterów trafia do umysłu schorowanego staruszka imieniem Johnny, którego marzeniem życia była zawsze podróż na księżyc, a zadaniem graczy będzie mu to umożliwić. Podczas rozgrywki nieustannie przeplatają się elementy świata rzeczywistego oraz wspomnień, a zabawa sprowadza się do eksploracji kolejnych lokacji i gromadzenia specjalnych kul, symbolizujących kluczowe wspomnienia starca. W tym celu rozmawiamy z napotkanymi postaciami i gromadzimy przeróżne przedmioty, które pozwolą nam przenieść się do najmłodszych lat Johnny’ego. Całość łączy sporą dawkę humoru z dramatem i momentami tragicznymi, związanymi z życiem staruszka.

 1. Android: 12,99 zł

Card Wars – Adventure Time

W tym tygodniu w promocji 50-groszowej zakupicie karciankę Card Wars – Adventure Time. Jak nietrudno się domyślić, tytuł powstał na bazie odcinka Card Wars z serialu Pora na przygodę! Celem rozgrywki jest zebranie możliwie najsilniejszej talii kart, reprezentujących stwory, struktury obronne i zaklęcia. Gracz wciela się w bohaterów znanych z kreskówki i walczy o miano najlepszego dowódcy.

 1. Android: 50 groszy

Gry przygodowe na iOS – Grim Fandango i Day of the Tentacle w wersjach Remastered

Użytkownicy iOS mogą zaopatrzyć w zremasterowane wersje dwóch znakomitych przed laty gier przygodowych od studia Double Fine Productions: Grim Fandango Remastered i Day of the Tentacle Remastered. Odrestaurowane Grim Fandango to remake legendarnej produkcji studia LucasArts, która ukazała się pierwotnie w 1998 roku i zyskała miano jednej z najlepszych i najoryginalniejszych przygodówek point-and-click. Gracz trafia w niej w zaświaty i wciela się w Manny’ego, który jest agentem śmierci i obsługuje nowo przybyłymi duszyczkami. Z kolei Day of the Tentacle wydano po raz pierwszy w 1993 roku. Bohaterami tytułu jest troje przyjaciół, którzy podróżują w czasie, by pokrzyżować plany tytułowej macki, wyjątkowo inteligentnego stworzenia pragnącego zawładnąć światem.

 1. Grim Fandango Remastered – iOS: 8,99 zł
 2. Day of the Tentacle Remastered – iOS: 8,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Warhammer: Arcane Magic, Drawtopia, Reckless Racing HD

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. adaptacja gry planszowej Warhammer: Arcane Magic, logiczna Drawtopia w wersji Premium, taktycznego RPG-a Mystery of Fortune 2 oraz wyścigowe Reckless Racing HD. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Aces of the Luftwaffe Premium – Android: ok. 3 zł
 2. Bractwo Tajemnic 5: Smocze Królewstwo – Windows Phone: 13,99 zł
 3. Dead Venture – iOS: za darmo
 4. Drawtopia Premium – Android: za darmo
 5. Dungeon Warfare – Android: 12,99 zł / iOS: 13,99 zł
 6. Infamous Machine – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 7. Mystery of Fortune 2 – Android: za darmo / iOS: za darmo
 8. Królewskie Opowieści 3: Kres Świtu – Windows Phone: 13,99 zł
 9. Logicos Forever – Windows Phone: 0,99 zł
 10. Reckless Racing HD – iOS: za darmo
 11. Sekrety Zbroni: Szkarłatna Lilia – Windows Phone: 8,99 zł
 12. Talisman – Android: ok. 7 zł / iOS: 8,99 zł
 13. the SilverBullet – Android: 3,99 zł / iOS: 4,99 zł
 14. Warhammer: Arcane Magic – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne