Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka Football Manager Mobile 2017 (iOS)

Football Manager Mobile 2017

Poboczna odsłona popularnej serii menadżerów piłkarskich, stworzona przez studio Sports Interactive. Gracz wciela się w rolę menadżera drużyny piłkarskiej i odpowiada za zarządzanie klubem.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Okładka Football Manager Mobile 2017 (iOS)

data premiery gry:

17lis2016

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Mobile 2017 to wydany na system AND i iOS menadżer piłkarski. Produkcja wyszła spod rąk pracowników studia Sports Interactive, czyli tych samych ludzi, którzy opracowali wszystkie wcześniejsze odsłony tej marki.

Mechanika

Wydane na AND i iOS Football Manager Mobile 2017 to kolejna część pobocznej odsłony marki Football Manager, opracowanej specjalnie z myślą o smartfonach i tabletach. Bierze ona podstawowe elementy serii, ale prezentuje je w uproszczonej formie, tak aby rozgrywka była znacznie szybsza.

W grze wcielamy się w menadżera drużyny piłkarskiej. Autorzy korzystali z oficjalnych licencji, więc wirtualny świat zapełniony jest tutaj prawdziwymi zespołami i zawodnikami. Naszym zadaniem jest oczywiście poprowadzenie klubu do sukcesów. W tym celu werbujemy obiecujące talenty i planujemy im treningi. Decydujemy także o składach i taktyce meczowej.

Nasze obowiązki nie kończą się tylko na aspekcie sportowym. Konieczne jest także zarządzanie finansową stroną klubu, odpowiednie bilansowanie budżetu oraz dbanie o dobre stosunki z fanami i prasą.

Kwestie techniczne

Football Manager Mobile 2017 przygotowano tak, aby możliwa była komfortowa zabawa nawet na smartfonach oraz urządzeniach słabych technicznie. Cały interfejs został opracowany z myślą o małych ekranach dotykowych, silnik symulujący rozgrywkę jest stosunkowo prosty, a baza danych mocno ograniczona w porównaniu z innymi odsłonami marki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Football Manager Mobile 2017

Wymagania wiekowe Football Manager Mobile 2017

odpowiednia dla każdego wieku

RunGunJumpGun, Yankai's Triangle, F1 2016 i inne najlepsze mobilne gry listopada
RunGunJumpGun, Yankai's Triangle, F1 2016 i inne najlepsze mobilne gry listopada

wiadomość5 grudnia 2016

Omawiamy najlepsze gry mobilne listopada. Wśród polecanych pozycji znalazły się Super Cat Bros., Kathy Rain, Football Manager Touch 2017, F1 2016, RunGunJumpGun, SteamWorld Heist, Yankai's Triangle oraz Mercenaries Saga 2.

Football Manager Mobile 2017 trafiło do sprzedaży
Football Manager Mobile 2017 trafiło do sprzedaży

wiadomość20 listopada 2016

Doczekaliśmy się premiery Football Manager Mobile 2017, czyli uproszczonej i szybszej wersji najpopularniejszej serii piłkarskich menadżerów.

Football Manager Mobile 2017 zadebiutuje 17 listopada
Football Manager Mobile 2017 zadebiutuje 17 listopada

wiadomość7 października 2016

Studio Sports Interactive i firma Sega poinformowały, że gra Football Manager Mobile 2017 ukaże się 17 listopada tego roku.

iOS
AND