Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2017, 19:50

Overwatch: Game of the Year – nowa pudełkowa wersja gry jeszcze w tym miesiącu

Blizzard zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu w sklepach pojawi się nowa pudełkowa edycja gry Overwatch. Będzie ona dostępna w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Poza samym tytułem kupujący otrzymają skórki dla postaci oraz skrzynki z lootem.

Overwatch zadebiutował w sklepach w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu nowe dzieło Blizzarda otrzymało dziesiątki nagród i wyróżnień branżowych, co przyciągnęło do gry miliony osób na całym świecie. Producenci tytułu zapowiedzieli dziś, że 28 lipca do sklepów trafi jego nowa edycja pudełkowa, która ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Pierwsze sklepy przyjmują zamówienia przedpremierowe. Polscy sprzedawcy życzą sobie za pecetową wersje 229-239 zł, a za konsolową 259-269 zł.

W zestawie GOTY poza samą grą znajdziemy także wirtualne bonusy. Pierwszym z nich jest dziesięć skrzynek z lootem. Niestety nie różnią się one niczym od standardowych skrzynek i żadna z nich nie będzie gwarantowała przedmiotów legendarnych czy skórek. Gracze otrzymają także pięć specjalnych skinów dla bohaterów. Poza tym, czekają na nich dodatki w innych grach Blizzarda. Są to: skrzydła Mercy w Diablo III, nowy zwierzak w World of Warcraft, postać Tracer w Heroes of the Storm, portrety bohaterów w Starcraft II oraz skórka dla kart w Hearthstone.

Bonusowe skórki dla postaci, które wejdą w skład edycji GOTY

Premiera Overwatch: Game of the Year to sprytny i przewidywalny ruch ze strony Blizzarda. W ostatnich miesiącach ceny pudełek z grą potrafiły spaść bowiem nawet o kilkadziesiąt procent, tak więc wprowadzenie do sklepów nowego wydania pozwoli ją podnieść do wyjściowych pozycji, praktycznie bez dodatkowych nakładów ze strony dewelopera (jedynym bonusem są wirtualne przedmioty).

  1. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  2. Overwatch – kompendium wiedzy
  3. Oficjalna strona gry Overwatch