Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 września 2017, 13:35

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 2-3 września (Neon Chrome, Riptide GP: Renegade, Street Fighter IV)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Neon Chrome, Riptide GP: Renegade, Chameleon Run, Little Inferno, Street Fighter IV: Champion Edition, Year Walk, DEVICE 6, The Sailor's Dream i Golden Axe.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Co powiecie na cyberpunkową strzelaninę Neon Chrome za pół ceny? - Promocje mobilne na weekend 2-3 września (Neon Chrome, Riptide GP: Renegade, Street Fighter IV) - wiadomość - 2017-09-02
Co powiecie na cyberpunkową strzelaninę Neon Chrome za pół ceny?

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Neon Chrome

Aktualny przegląd rozpoczynamy 50-procentową obniżką ceny gry Neon Chrome – cyberpunkowej strzelaniny typu top-down od autorów Crimsonland. Celem zabawy jest zabicie Nadzorcy ogromnego wieżowca, co wymaga wdrapania się na jego ostatnie piętro. Rozgrywka sprowadza się do klasycznych, bezpardonowych wymian ognia z hordami przeciwników. Urozmaica ją zaawansowana destrukcja otoczenia, a także prosty, ale skuteczny system rozwoju postaci, polegający na instalowaniu różnych cybernetycznych wszczepów. Obrazu całości dopełniają roguelike’owe naleciałości – losowo generowane poziomy i najemnicy, a także system permanentnej śmierci.

 1. Android: 20,99 zł

Riptide GP: Renegade

Studio Vector Unit zdecydowało się przedłużyć promocję na grę wyścigową Riptide GP: Renegade na platformie Google Play. W efekcie jeszcze przez kilka dni możecie kupić trzecią odsłonę popularnej i, co najważniejsze, bardzo dopracowanej serii za nieco ponad 4 złote. Trójka przenosi akcję w świat nielegalnych wyścigów. Twórcy jeszcze bardziej podkręcili tempo, dodali nowe akrobacje i upiększyli szatę graficzną. W ramach obszernej kampanii odblokowujemy nowe maszyny i ulepszamy te już posiadane. Nie zabrakło też sieciowego multiplayera, pozwalającego rywalizować w ośmioosobowych wyścigach.

 1. Android: ok. 4 zł

Wyprzedaż gier studia Tomorrow Corporation (Android) – Little Inferno i Human Resource Machine

Studio Tomorrow Corporation gustuje w produkcjach nietypowych. W Little Inferno rozgrywka sprowadza się do puszczania z dymem różnych rzeczy, w tym zabawek zamawianych z katalogu wysyłkowego. Z kolei Human Resource Machine łączy elementy logiczne z żmudną, korporacyjną wspinaczką po szczeblach kariery. Oba tytuły kupicie aktualnie za mniej niż połowę normalnej ceny.

 1. Human Resource Machine – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 2. Little Inferno – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł

Chameleon Run

Udany runner Chameleon Run został w tym tygodniu objęty 50-groszową promocją na platformie Google Play. Tytuł czeskiego studia Hyperbolic Magnetism jest efektowną wizualnie, niezwykle dynamiczną zręcznościówką, w której biegniemy na złamanie karku przez geometryczne, precyzyjnie zaprojektowane poziomy, skacząc po zmyślnie rozmieszczonych platformach i unikając rozmaitych przeszkód.

 1. Android: 50 groszy

Street Fighter IV: Champion Edition

60% taniej można obecnie kupić iOS-ową edycję bijatyki Street Fighter IV. Champion Edition debiutowało przed ledwie dwoma miesiącami i głównym powodem obniżki ceny są przeciętne recenzje, jakie uzyskuje produkcja firmy Capcom. O ile bowiem opcji single player nie można wiele zarzucić – 31 wojowników i dopracowany system walki robią swoje – o tyle szumnie zapowiadana możliwość toczenia sieciowych pojedynków istnieje tylko na papierze. Głównym problemem jest nieustannie zrywane połączenie. Wiele osób narzeka też na kiepską jakość grafiki i wątpliwą płynność animacji.

 1. iOS: 8,99 zł

Wyprzedaż gier studia Simogo – m.in. Year Walk, DEVICE 6 i The Sailor’s Dream

Studio Simogo jest gwarantem nie tylko najwyższej mobilnej jakości, ale również nietuzinkowych doświadczeń. Udowodniło to już kilkukrotnie, czy to za sprawą narracyjnych przygodówek DEVICE 6 i The Sailor’s Dream, eksploracyjnej gry logicznej Year Walk, czy też niezwykłej hybrydy gry muzycznej i skradanki Beat Sneak Bandit. A przecież w dorobku zespół ma również samochodową platformówkę Bumpy Road, logiczne SPL-T i zręcznościówkę Kosmo Spin. Wszystkie te produkcje doczekały się ostatnio przeceny – każdą z nich kupicie za 4,99 zł:

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Golden Axe, Talisman, Beholder i klocki

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. przygodówka Beholder, klasyczny Golden Axe, logiczne klocki oraz elektroniczna adaptacja planszówki Talisman. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Beholder – iOS: 8,99 zł
 2. Golden Axe – iOS: za darmo
 3. klocki – Android: za darmo
 4. Talisman – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 5. Talisman: The Horus Heresy – Android: ok. 8 zł
 6. The Game of Life – Android: 2,79 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne