Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOS
Okładka Beat Sneak Bandit (iOS)
OkładkaBeat Sneak Bandit (iOS)

Beat Sneak Bandit iOS

Beat Sneak Bandit to dostępna na mobilny system iOS hybryda gry muzycznej i skradanki. Jak zwykle musimy unikać strażników, pułapek i systemów bezpieczeństwa, a jednocześnie każda mapa ma własny rytm, który trzeba wpierw rozgryźć, a następnie odtwarzać stukając po ekranie.

Zręcznościowe | skradanki | muzyczne

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Beat Sneak Bandit Premiera iOS

16lutego2012

App Store

16lutego2012

producent: Simogo wydawca: Simogo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Beat Sneak Bandit

Tiny Thief

Calvino Noir

Love You to Bits

Beat Sneak Bandit to wydana na iOS zręcznościowa gra muzyczna wzbogacona elementami skradanki. Tytuł opracowało szwedzkie studio Simogo i jest to produkcja typu premium, co oznacza, że nie zawiera żadnych mikropłatności.

Komediowa fabuła kampanii obraca się wokół arcyłotra znanego jako Baron Clockface, który skradł wszystkie zegary na świecie. Spowodowało to oczywiście wybuch masowej paniki, a postępujący chaos grozi zawaleniem całej cywilizacji ludzkiej. Co gorsza, szybko okazuje się, że łotr ma konkretne plany względem swojego łupu i zamierza za jego pomocą skonstruować wehikuł czasu. Ostatnią nadzieją naszego gatunku staje się złodziej o szlachetnym sercu (w ten roli my), na barki którego spada obowiązek odzyskania zegarów i pokrzyżowania zakusów Barona.

Gra łączy tradycyjne mechanizmy swojego gatunku z grą muzyczną. Na każdym poziomie naszym celem jest dotarcie do dużego zegara bez wywołania alarmu. Musimy więc unikać strażników, pułapek i systemów bezpieczeństwa, a jednocześnie każda mapa ma własny rytm, który trzeba wpierw rozgryźć, a następnie odtwarzać stukając po ekranie. W ten sposób palcem powodujemy ruch postaci i musimy tak to zgrać, aby w odpowiednich momentach złodziej mógł np. schować się za wazonem lub ukryć w cieniu. Całe sterowanie wymaga tylko jednego palca, ale wbrew pozorom nie czyni to wcale produkcji łatwą. Wymaga ona doskonałego refleksu i dobrego wyczucia rytmu, a każdy ukończony poziom daje masę satysfakcji. Konieczny jest także wysiłek umysłowy, gdyż bohater potrafi obracać się w drugą stronę tylko gdy natknie się na przeszkodę. Tym samym przejście każdej mapy trzeba sobie starannie zaplanować.

Poza nietypową rozgrywką Beat Sneak Bandit oferuje także wysokiej jakości wykonanie. Kreskówkowa grafika jest utrzymana w nietypowym, ale atrakcyjnym stylu. Przede wszystkim jednak gra oferuje niezwykle udaną ścieżkę dźwiękową i wystukiwanie wpadających w uchu melodii sprawia dzięki temu masę radości.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Beat Sneak Bandit: Odpowiednia dla każdego wieku.