Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSPC
Okładka Sneaky Sneaky (iOS)
OkładkaSneaky Sneaky (iOS)

Sneaky Sneaky

Sneaky Sneaky to hybryda skradanki i gry logicznej. Kierujemy w niej złodziejem, który musi odzyskać własny skarb zrabowany przez żołnierzy. W tym celu przekradamy się przez plansze, zastawiamy pułapki oraz pomysłowo wykorzystujemy rozrzucone po mapach przedmioty.

Logiczne | fantasy | skradanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sneaky Sneaky Premiera

12lis2014

PC

10gru2014

iOS

Gry podobne do Sneaky Sneaky

Tiny Thief

Party Hard GO

El Hijo: A Wild West Tale

Sneaky Sneaky to gra logiczna wzbogacona elementami skradanek. Wyprodukowało ją studio Naiad Entertainment.

W Sneaky Sneaky wcielamy się w przebiegłego złodzieja wykonującego swój fach w raczej standardowej krainie fantasy. Po dokonaniu skoku życia zamierza udać się na zasłużony urlop, ale zanim ma szansę nacieszyć się zdobytym bogactwem zostaje schwytany przez gang kryminalistów, którzy kradną jego łupy. Zadaniem gracza jest ucieczka z więzienia, odzyskanie skarbu oraz uniknięcie ponownego pojmania.

Kampania ma postać serii ekranów i na każdym za nich mamy do wykonania określone cele, najczęściej polegające na cichym zdobyciu skarbu oraz dotarciu do wyjścia bez wykrycia przez patrolujących okolicę strażników. Jednocześnie ma mapach porozmieszczane są różnorodne przedmioty jednorazowego użytku, ułatwiające wykonanie zadań. Przykładowo, miecz pozwoli nam zaatakować wroga od tyłu, podczas gdy łuk na chwilę przeobrazi nas w łucznika. Innym razem otrzymamy siekierę, którą zetniemy drzewo i uzyskamy tym samym drewno na strzały.

Oczywiście, nie zawsze możliwe jest uniknięcie wykrycia. Gdy to się stanie gra przełącza się w tryb turowy. Możemy w nim walczyć z wrogami, albo spróbować uciec lub schować się przed nimi. Do kontynuowania zabawy zachęcają elementy RPG. Po przejściu każdej planszy otrzymujemy punkty doświadczenia, które pozwalają nam ulepszać umiejętności złodzieja, takie jak np. ilość punktów życia, siła ataków czy dystans, jaki postać jest w stanie pokonać w jednej turze.

Sneaky Sneaky wykonano w atrakcyjnej dwuwymiarowej grafice, która utrzymana jest w lekko kreskówkowej stylistyce – pełnej jasnych kolorów i karykaturalnie przerysowanych postaci.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Sneaky Sneaky: 12+

PC
iOS