Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2011, 19:00

autor: Soviet

Producent Mass Effect 3 opowiada o trybie multiplayer

BioWare TV opublikowało krótki wywiad z producentem Mass Effect 3. Opowiada on o potwierdzonym niedawno trybie dla wielu graczy, który zadebiutuje w ostatniej części trylogii.

Wczoraj poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące trybu multiplayer w Mass Effect 3. Nieco większą liczbę detali wyjawił dzisiaj producent gry, Casey Hudson, w wywiadzie przeprowadzonym przez BioWare TV.

Z zamieszczonego powyżej nagrania dowiadujemy się między innymi, że sukces w trybie dla wielu graczy pomoże nam odblokować optymalne zakończenie w trybie single player. Trzeba jednak zaznaczyć, że gra w trybie multi nie jest obowiązkowa i gracze, którzy skupią się jedynie na kampanii dla pojedynczego gracza nie przegapią najlepszego zakończenia. Podczas tworzenia postaci będziemy mogli wybierać spośród sześciu klas i ras znanych z uniwersum Mass Effect. Zagramy jako Żołnierz, Inżynier, Adept, Szpieg, Strażnik lub Szturmowiec. Dostępne rasy to Ludzie, Kroganie, Asari, Drellowie, Salarianie i Turianie. Hudson po raz kolejny zapewnił, że dodanie trybu on-line nie wpłynie negatywnie na jakość gry. Trybem multiplayer zajmuje się bowiem osobny zespół ze studia BioWare w Montrealu.

Wydawca gry, firma Electronic Arts, ogłosiła także, że do gry w trybie dla wielu graczy potrzebna będzie sieciowa przepustka. Online Pass znajdzie się w każdym nowym egzemplarzu gry. Jeśli jednak zakupimy Mass Effect 3 z drugiej ręki, za dostęp do zabawy sieciowej będziemy musieli dodatkowo zapłacić.

Mass Effect 3 to finalna odsłona trylogii opowiadającej o przygodach komandora Sheparda. Gra łączy akcję i elementy RPG oraz przenosi nas ponownie w odległą przyszłość. Historia rozpoczyna się na Ziemi, gdzie znany z dwóch poprzednich odsłon Shepard jest sądzony za czyny, których dopuścił się by odbić Dr. Kenson z rąk Batarian.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3