Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2007, 19:39

autor: Jiker

Producent gry S.T.A.L.K.E.R. będzie tworzyć na konsolę Xbox 360

Ukraińskie studio GSC Game World dołączyło do grona firm deweloperskich wspierających konsolę Xbox 360. W ramach umowy zostało ono zaopatrzone we wszystkie potrzebne narzędzia potrzebne w programowaniu produkcji przeznaczonych na popularną 360-tkę. Ukraiński producent może również liczyć na pomoc ze strony Microsoftu.

Ukraińskie studio GSC Game World dołączyło do grona firm deweloperskich wspierających konsolę Xbox 360. W ramach umowy zostało ono zaopatrzone we wszystkie narzędzia wymagane w programowaniu produkcji przeznaczonych na popularną 360-tkę. Ukraiński producent może również liczyć na pomoc ze strony Microsoftu.

Przypominamy, że GSC Game World to ukraiński deweloper słynący z takich pecetowych produkcji, jak S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, seria Cossacks, Alexander oraz Codename: Outbreak. Pierwsze informacje mogące sugerować dołączenie GSC Game World do grona producentów gier na konsole pojawiły się już w czerwcu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wybór padł na platformę koncernu Microsoft.