Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2017, 10:30

Pro Evolution Soccer 2018 - zwiastun wersji PC pokazuje ulepszoną grafikę

Firma Nvidia wypuściła zwiastun pecetowego wydania gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2018. Można na nim zobaczyć duży skok jakościowy pod względem graficznym w porównaniu z zeszłoroczną edycją, jak również obejrzeć w akcji technologię Ansel ułatwiającą robienie ładnych zrzutów ekranu.

Z okazji targów gamescom firma Nvidia opublikowała zwiastun pecetowej wersji Pro Evolution Soccer 2018, czyli tegorocznej edycji popularnej serii piłkarskiej firmy Konami. Filmik jest krótki, ale warty uwagi, gdyż pokazuje wyraźny postęp, jaki dokonał się w oprawie graficznej w porównaniu z zeszłym rokiem.

Ostatnie lata to okres powrotu cyklu do świetności, ale owocami tego comebacku nie mogli się cieszyć gracze pecetowi, gdyż ich wersje najnowszych odsłon były odrębnymi produkcjami, pozostającymi daleko w tyle za wydaniami na PlayStation 4 i Xbox One. W tym roku ten niefortunny stan rzeczy ma wreszcie ulec zmianie i najlepszą wersję Pro Evolution Soccer 2018 mamy znaleźć właśnie na PC. Wypuszczony filmik pokazuje, że, przynajmniej pod względem grafiki, twórcy nie rzucali słów na wiatr.

Warto dodać, że firma Konami wypuściła także swój własny zwiastun Pro Evolution Soccer 2018 i możemy na nim zobaczyć m.in. polskich zawodników.

Zwiastun pecetowy pokazuje również możliwości opracowanej przez firmę Nvidia technologii Ansel, której celem jest ułatwienie robienia ładnych screenshotów. Gracze mogą zapisywać je w rozdzielczościach do 33 razy większych niż standardowe 1920x1080, jak również tworzyć panoramiczne obrazy z 360-stopniowym polem widzenia oraz ich warianty przeznaczone do oglądania za pomocą urządzeń wirtualnej rzeczywistości.

Przypomnijmy, że Pro Evolution Soccer 2018 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera w Stanach Zjednoczonych nastąpi 12 września, a dwa dni później gra zadebiutuje na rynku europejskim.

  1. Pro Evolution Soccer 2018 - kompendium wiedzy
  2. Graliśmy w Pro Evolution Soccer 2018 – FIFA 18 ma się czego obawiać
  3. Oficjalna strona gry