Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 14:22

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2018 na kilkuminutowym zwiastunie

Firma Konami opublikowała nowy zwiastun gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2018. Ponadto poinformowano, że osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają bonusowego agenta do MyClub - słynnego lekkoatletę Usaina Bolta.

Z okazji targów E3 2017 firma Konami przygotowała nowy zwiastun gry Pro Evolution Soccer 2018. Trwający niespełna pięć minut materiał prezentuje szereg rozmaitych elementów produkcji, np. sieciowy tryb co-op 3 na 3, mecze z losowo dobranymi składami, urywki z MyClub czy też kilka efektownych akcji w wykonaniu zawodników Barcelony i Borussii Dortmund. Na koniec czeka na Was niespodzianka w postaci pewnego argentyńskiego zawodnika.

Oprócz tego mamy jeszcze jeden zwiastun. Zamawiając grę przedpremierowo, otrzymacie agenta do MyClub w postaci… Usaina Bolta. Z pewnością kojarzycie tego pana, ale żeby nie było, przypominamy, że piłkarz to to nie jest, ale za to wielki sportowiec już tak. Ten jamajski lekkoatleta wybiegał w swojej karierze szereg złotych medali na mistrzostwach świata oraz igrzyskach olimpijskich, a teraz pobiega po wirtualnych boiskach w Pro Evolution Soccer 2018.

Gra ukaże się w Europie 14 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Usain Bolt zawita do PES-a. - Pro Evolution Soccer 2018 na kilkuminutowym zwiastunie - wiadomość - 2017-06-15
Usain Bolt zawita do PES-a.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Pro Evolution Soccer 2018

Pro Evolution Soccer 2018