Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 18:08

autor: Vergil

Vampyr – eksploracja posępnego Londynu na nowym materiale wideo

Ekipa DONTNOD Entertainment podzieliła się z graczami świeżym materiałem wideo z gry Vampyr – RPG-a akcji, w którym wcielimy się w tytułowego krwiopijcę przemierzającego wąskie uliczki Londynu.

Vampyr jest jedną z tych produkcji, o których nie jest specjalnie głośno. Niczym tytułowy krwiopijca, dzieło studia DONTNOD Entertainment nie robi wokół siebie zbyt wiele zamieszania, od czasu do czasu przypominając jedynie o swoim istnieniu. Dzisiaj światło dzienne ujrzał nowy materiał wideo prezentujący dziesięć minut rozgrywki.

Tym razem pierwsze skrzypce odgrywają typowo RPG-owe aspekty opisywanej pozycji. Deweloperzy zaprezentowali graczom, jak będą wyglądać rozmowy z postaciami niezależnymi, a także eksploracja posępnych uliczek Londynu.

Ponadto znalazło się tu trochę miejsca na prezentację systemu walki, która jednoznacznie wskazuje na to, że autorzy nie spoczywają na laurach i bez przerwy dopracowują swoje najnowsze dzieło. Dość powiedzieć, że w porównaniu z wcześniejszymi materiałami, starcia wyglądają na bardziej dynamiczne, a i główny bohater nie porusza się już aż tak „drętwo”, jak miało to miejsce na pierwszych filmach z rozgrywki.

Vampyr ma zadebiutować w listopadzie – miłośnicy podejmowania niejednoznacznych moralnie decyzji, a także wybierania „pomiędzy złem a złem” powinni mieć oko na tę pozycję.

Jako tytułowy krwiopijca zrobimy doskonały użytek z nadnaturalnych umiejętności. - Vampyr – eksploracja posępnego Londynu na nowym materiale wideo - wiadomość - 2017-06-14
Jako tytułowy krwiopijca zrobimy doskonały użytek z nadnaturalnych umiejętności.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Vampyr

Vampyr