Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2015, 10:14

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play ukaże się w grudniu na PS3 i PS4

Potwierdziły się doniesienia sprzed kilku dni głoszące nadejście darmowej wersji gry Pro Evolution Soccer 2016. Edycja Free To Play ukaże się 8 grudnia na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4.

Kilka dni temu pojawiły się informacje zwiastujące nadejście darmowej wersji gry sportowej Pro Evolution Soccer 2016. Firma Konami potwierdziła doniesienia, zdradzając, że produkcja ukaże się 8 grudnia, ale tylko na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4. Ujawniono również, że będzie to mocno okrojona edycja normalnego wydania. Będziemy grać tylko w ramach Exhibition Mode siedmioma drużynami, wśród których znajdziemy ekipy Bayernu Monachium, Juventusu, AS Romy, a także drużyny narodowe Brazylii oraz Francji. Ponadto otrzymamy możliwość trenowania oraz dostęp do MyClub, gdzie stworzymy własną drużynę od podstaw. Prawdopodobnie z tym trybem związane będą mikropłatności, gdyż zawodników kupować mamy za punkty zdobyte podczas zabawy lub za monety MyClub.

Konami obiecało także stale rozwijać Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play, udostępniając „wszystkie nadchodzące aktualizacje rozgrywki i zawartości”. Stwierdzenie to najpewniej odnosi się do Data Packów wypuszczanych do normalnej wersji PES 2016, które aktualizują składy i wprowadzają nowe elementy pokroju dodatkowych modeli butów czy poprawionego wizerunku zawodników. W przyszłym roku w ten sposób dostarczona zostanie zawartość związana z Euro 2016.

W Data Pack 2 pojawią się nowe stroje drużyn narodowych Włoch, Niemiec i Hiszpanii. - Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play ukaże się w grudniu na PS3 i PS4 - wiadomość - 2015-11-27
W Data Pack 2 pojawią się nowe stroje drużyn narodowych Włoch, Niemiec i Hiszpanii.
Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play w skrócie:
  • Darmowa wersja gry Pro Evolution Soccer 2016
  • Zaoferuje tryby Exhibition i MyClub oraz 7 zespołów
  • Ukaże się 8 grudnia na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4

Warto przy okazji wspomnieć o terminie premiery drugiej aktualizacji Data Pack. Ukaże się ona 3 grudnia i wprowadzi do Pro Evolution Soccer 2016 m.in. stadion Maracana, poprawione twarze u 51 zawodników oraz nowe stroje drużyn narodowych Włoch, Niemiec i Hiszpanii. Poza tym naprawiony zostanie błąd z poprzedniego Data Packa, przez który w trybie dla jednego gracza zabrakło większości transferów zrealizowanych w ostatnich dniach okna transferowego.

Pro Evolution Soccer 2016 dostępne jest od września bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz komputerach PC.